PÜSPÖKI MEGHÍVÁS

2017. szeptember 2-án 10 órai kezdettel Veres András győri megyéspüspök, a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia elnöke hálaadó szentmisét mutat be a jubiláló házaspárok részvételével a győri Loyolai Szent Ignác bencés templomban. Szeretettel hívjuk és várjuk azokat a házaspárokat, akik szentségi házasságkötésük kerek évfordulóját ünneplik (az ötödik évfordulótól kezdve). Jelentkezni 2017. augusztus 18-ig lehet a Győri Egyházmegye plébániáin. A szentmisét követően a győri főpásztor vendégül látja a jubiláló házaspárokat a Püspökvárban.
Templomunkban megtartjuk a Jubiláns házasok szentmiséjét a hagyományoknak megfelelően Szent Család vasárnapján, december 31-én 9 órakor.
A hirdetőtáblán kimutatásunknak megfelelően kihelyeztük a jubiláns házaspárok névsorát. Észrevételüket a plébánia irodájában jelezzék és ugyancsak Várjuk azok jelentkezését, akik elfogadják Püspök Úr meghívását, és részt vesznek a győri ünnepségen!