KAPUVÁR - Évközi 2. vasárnap - Jan. 20.

Ma a Nagytemplomban du. 2 órakor a litánián minél többen kérjük Isten áldását életünkre.
Ma este 6 órai szentmisén imádkozunk a Keresztények Egységéért.
Kedden este 6 órakor Biblia órát tartunk a plébánián. Minden érdeklődőt szeretettel hívunk és várunk!
A jövő vasárnap a 9 órai szentmise után megbeszélést tartunk a Plébániai Tanácsadó Testület tagjainak a plébánián. Szeretettel várjuk őket!
Szeretettel várjuk azoknak a fiataloknak a jelentkezését, akik ebben az évben kötnek házasságot. Már előre jelezzük, hogy a jegyes felkészítés a plébánián február 23, március 2, 9 és 16-án szombaton du. 5 órakor lesz. Szeretettel várjuk őket!
A héten a következő szenteket ünnepli az Egyház: hétfőn Szent Ágnes szüzet és vértanút, csütörtökön Szalézi Szent Ferenc püspököt, pénteken Szent Pál megtérését, szombaton Szent Timóteus és Titusz püspököket.
Zarándoklatot szervezünk nemzeti kegyhelyeinkre Észak – Keleti országrészben március 26 – 29 között:

Hollóháza, Gönc, Vizsoly, Hajdúdorog, Máriapócs, Tisza – tó, Ökocentrum.
Részvételi díj: 60 000 Ft (félpanzió - reggeli, vacsora-  biztosítás, belépők ).
JELENTKEZNI január 24-ÉN, CSÜTÖRTÖKÖN REGGEL 8 ÓRÁTÓL FÉL 11-ig és 2 – 18 ÓRÁIG LEHET!

Jan. 19.  SZOMBAT

07:00 + Göndöcs Ferenc és családja

KERESZTELÉS

ESKÜVŐ

Jan. 20. VASÁRNAP

Fél 8  + Antal jó férj és édesapa

09:00 + Testvér

KERESZTELŐ

18:00 + Pál, Anna és Miklós nagyszülők

Jan. 21.  HÉTFŐ

7:00  ++ Lakatos Jánosné Horváth Anikó

13:00 TEMETÉS  ++ Gál Ignácné (SZENT KERESZT TEMETŐ)

15:00 TEMETÉS ++ Lakatos Jánosné ​ (SZENT KERESZT TEMETŐ)

Jan. 22.  KEDD

18:00 - BIBLIA ÓRA

Jan. 23. SZERDA

07:00 + Jó nagyszülők

15:00 TEMETÉS ++ Sipőcz Pálné (SZENT KERESZT TEMETŐ)

Jan. 24. CSÜTÖRTÖK

07:00 + jó nagyszülők

17:30 RÓZSAFÜZÉR

Jan. 25. PÉNTEK

07:00  2018. évben elhunytak

Jan. 26.  SZOMBAT

KERESZTELÉS

ESKÜVŐ

18:00 + jó Szülők

HÁZHELY – Évközi 2. vasárnap – Jan. 20.

Ma este 6 órai szentmisén a Nagytemplomban imádkozunk a Keresztények Egységéért.

A nyugdíjasok hozzák magukkal a jelentkezésre igazolványukat.

Pénteken fél 5 órakor lesz a szentmise.

Dec. 28.  PÉNTEK

Dec. 30. VASÁRNAP

08:00 + Nagyszülők

Jan. 01.  KEDD

Jan. 04. PÉNTEK

Jan. 06. VASÁRNAP

Jan. 11. PÉNTEK

Jan. 13.  VASÁRNAP

Jan. 18. PÉNTEK

Jan. 20.  VASÁRNAP

Jan. 25. PÉNTEK

Fél 5 + Pál és Mária jótevők

Jan. 27.  VASÁRNAP

Vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.

A nyugdíjasok hozzák magukkal a jelentkezésre igazolványukat.
Vasárnap szokott időben háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

FERENCESEK – Évközi 2. vasárnap – Jan. 20.

Ma este 6 órai szentmisén a Nagytemplomban imádkozzunk minél többen a Keresztények Egységéért.

Dec. 29.  SZOMBAT

fél 5 + Szülők és nagynénik

Dec. 30. VASÁRNAP

fél 12 + Kocsis Ferenc édesapa

Dec. 31. HÉTFŐ

fél 5

Jan. 01.  KEDD

fél 12 + Horváth István

Jan. 05. SZOMBAT

Jan. 06. VASÁRNAP

fél 12 + Hegyi és Tóth nagyszülők és családjuk

Jan. 12. SZOMBAT

Fél 5 Hősőkért

Jan. 13.  VASÁRNAP

fél 12 + ifj. Kiss M Vencel halálának 20. évf.

Jan. 19. SZOMBAT

Fél 5 + Katalin édesanya