KAPUVÁR

Hálásan megköszönjük mindazok jelenlétét, akik vasárnap este közösen imádkoztak velünk a keresztények egységéért!
Holnap, hogy január 22-én, hétfőn, reggel a szentmise után szedjük le a templom karácsonyfáit. Szeretettel várjuk a férfiak és asszonyok segítő kezeit!
Szerdán Szalézi Szent Ferenc, csütörtökön Szent Pál apostol megtérésnek ünnepe lesz, pénteken Szent Timóteusz és Szent Titusz püspökök emléknapja lesz.
Minden csütörtökönként este fél 6-kor engesztelő Szentolvasót mondjuk. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen kapcsolódjunk be a közös imádságokba.
Szeretettel várjuk azoknak a fiataloknak a jelentkezését, akik ebben az évben kötnek házasságot valamelyik templomunkban. Már előre jelezzük, hogy a jegyes felkészítés a kapuvári Nagytemplom plébániáján (Fő tér 24), február17, 24 és március 2, 9-én, szombaton du. 5 órakor lesz. Szeretettel várjuk őket!
A bérmálkozó fiataloknak,akik márciusban bérmálkoznak,  január 27-én szombaton lesz a felkészítő találkozás a plébánián, de. 10 órakor. A misefüzetet és a bérmálkozási adatlapot feltétlenül hozzák magukkal! Szeretettel várjuk őket!

Január 20.  SZOMBAT

7:00  + Sebestyén és István testvérek és családjuk

18:00 + Henye Mihályné jó édesanya

7:30 + Jó nagyszülők és gyermekeik

9:00  Hálából

18:00  Szűzanya tiszteletére

Január 22. HÉTFŐ

Január 23. KEDD

Január 24.  SZERDA

7:00  + Jó szülők

Január 25. CSÜTÖRTÖK

18:00 + Imre és Rozália jó szülők

Január 26. PÉNTEK

Január 27.  SZOMBAT

18:00 + József jó édesapa

GARTA

A bérmálkozó fiataloknak,akik márciusban bérmálkoznak,  január 27-én szombaton lesz a felkészítő találkozás a Gartai plébánián, de. 11 órakor. A misefüzetet és a bérmálkozási adatlapot feltétlenül hozzák magukkal! Szeretettel várjuk őket!.

Az egyházi adót utalással is lehet fizetni. Aki él ezzel a lehetőséggel kérjük, hogy ezt a honlapon szereplő Gartai bankszámlára szíveskejenek teljesíteni.

Január 19. PÉNTEK

18:00   + Erdélyi Család

Január 20. SZOMBAT

18:00  + Koó Szülők

9:30  Polák és Nyikos szülők és Erzsébet édesanya

Január 22. HÉTFŐ

Január 23. KEDD

18:00  + Nagyszülők

Január 24. SZERDA

18:00 + Gartner szülők és gyermekeik

Január 25. CSÜTÖRTÖK

18:00   + Szücs Lászlóné Ódor Ilona

Pénteken este fél 5-kor lesz a szentmise.

Január 19. PÉNTEK

Január 26. PÉNTEK

Január 28. VASÁRNAP

Január 20. SZOMBAT

11:30  + ifj. Kiss M Vencel halálának 25. évfordulója

Január 27. SZOMBAT

16:30  + Jó édesanya

Január 28. VASÁRNAP

11:30  + Lajos és Gizella szülők és leányuk Gizike

A jövő vasárnap a szentmise fél 10-kor lesz.

A jövő vasárnap a szentmise ¾ 11-kor lesz.

VITNYÉD

Tisztelettel kérjük, hogy a nyugdíjasok is legyenek szívesek egyházi adóban az elmúlt évek gyakorlatának megfelelően annyit fizetni, mint a keresők.
Hálásak vagyunk érte, hogy ezt eddig is megtették, hiszen nagymértékben hozzájárultak azoknak a céloknak megvalósításához, melyeket az elmúlt esztendőben elértünk! Idén a templom mennyezetét szeretnénk kijavítani, megújítani. Valóban csak azok ne fizessék meg a 6.000 Ft-t, akiknek ez nagy nehézségbe ütközne. Az egyházi adót utalással is lehet fizetni. Aki él ezzel a lehetőséggel kérjük, hogy ezt a honlapon szereplő Vítnyédi bankszámlára szíveskejenek teljesíteni.
Együttműködésüket és megértésüket köszönjük!
Ugyanakkor jelzem azt, mint mindig teljesen külön költségvetése és elszámolása van a Vitnyédi egyházközségnek, ami annyit jelent, teljesen külön kezeljük az anyagiakat a többi egyházközségektől.
Jó figyelni arra is, hogy minden plébánosnak 57 szentmisét kell évente elmondania a Hívekért (52 hét + 5 kötelező ünnep)t. Hogy ezzel ne legyen kevesebb a Hívek misemondatásának a lehetősége, ezt vagy szabadság, vagy miseszándék nélküli misék alkalmával szokta elmondani. Illik, hogy a templom búcsúján – augusztus utolsó vasárnapján – a szentmise a Vitnyédi élő és + híveiért legyen, ezért nem veszünk fel a búcsú napjára miseszándékot!

11:00  + Tóth Géza édesapa Locsmándi Erzsébet édesanya és fiuk József

Január 23. KEDD