KAPUVÁR

Hálásan köszönjük mindazok segítségét is, akik áldozatos munkával leszedték a karácsonyfákat és kitakarították a templomot! Illik rájuk a zsoltár szava: „A házadért való buzgóság emészt engem!”
Szerdán Bosco Szent János áldozópapra emlékezünk.
A héten első péntek lesz, a háznál lévő betegekhez a szokásos időben, pénteken délelőtt megyünk. Szentgyónással és szentáldozással engeszteljük Jézus Szentséges Szívét.
Pénteken Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe lesz, reggel 7 órakor lesz szentmise. Az ünnepi szentmise gyertyaszenteléssel és körmenettel este 6 órakor kezdődik. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen az esti szentmisén vegyünk részt, kérjük a Képviselőtestület tagjait, hogy az első padokban foglaljanak majd helyet!
Szombaton Szent Balázs püspök és vértanúra emlékezünk. Szombaton és a jövő vasárnap Balázs áldásban részesítjük a Kedves Testvérek.

Január 27.  SZOMBAT

18:00 + József jó édesapa

7:30  + Kurcsics István és fia

9:00   + Jó szülők András és Katalin gyermekei András és Margit

18:00   + Kalmár Ferenc és felesége jó szülők

Január 29. HÉTFŐ

Január 30. KEDD

7:00  + Balogh Mária és édesanyja

Január 31.  SZERDA

7:00   + Papp Kálmán és Kiss Rozália szülők

Február 1. CSÜTÖRTÖK

7:00 + Jó nagyszülők

18:00  + Ferenc és Rozália jó szülők, nagyszülők

Február 2. PÉNTEK

7:00   Szeretet társulat élő és + tagjai

18:00  + Knézits Pál és hitvese Mária

Február 3.  SZOMBAT

7:00   + Édesanya

18:00  + Tihamér jó férj és jó apa

GARTA

Pénteken Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe lesz. Az ünnepi szentmise gyertyaszenteléssel és körmenettel este 6 órakor kezdődik. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen az esti szentmisén vegyünk részt, kérjük a Képviselőtestület tagjait, hogy az első padokban foglaljanak majd helyet!

Január 26. PÉNTEK

18:00   + Szücs Lászlóné Ódor Ilona

Január 27. SZOMBAT

18:00  + Licskai szülök és fiuk István

9:30   + Lukácsi János és Szabó Róza szülők és gyermekeik

Január 29. HÉTFŐ

Január 30. KEDD

18:00  Betegek gyógyulásáért

Január 31. SZERDA

18:00  + Budai szülők és fiuk István

Február 1. CSÜTÖRTÖK

18:00  + Margit édesanya, Sándor édesapa

Pénteken Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe lesz, reggel fél 8 órakor lesz szentmise. Az ünnepi szentmise gyertyaszenteléssel és körmenettel este 6 órakor kezdődik. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen az esti szentmisén vegyünk részt, kérjük a Képviselőtestület tagjait, hogy az első padokban foglaljanak majd helyet! Itt Házhelyben a Gyetyaszentelést a jövő vasárnap reggel 8 órakor tartjuk.
Szombaton Szent Balázs püspök és vértanúra emlékezünk. A jövő vasárnap Balázs áldásban részesítjük a Kedves Testvérek.
Pénteken este fél 5-kor lesz a szentmise.

Január 26. PÉNTEK

Február 2. PÉNTEK

Február 4. VASÁRNAP

8:00 + Szalai Imre

Pénteken Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe lesz. A Nagytemplomban reggel fél 8 órakor lesz szentmise. Az ünnepi szentmise gyertyaszenteléssel és körmenettel este 6 órakor kezdődik. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen az esti szentmisén vegyünk részt, kérjük a Képviselőtestület tagjait, hogy az első padokban foglaljanak majd helyet!
Gartán a szentmise gyertyaszenteléssel este 6 órakor lesz.

Január 27. SZOMBAT

16:30  + Jó édesanya

11:30  + Lajos és Gizella szülők és leányuk Gizike

Február 3. SZOMBAT

16:30  + Fábiánné Ibolya volt kórházi dolgozó

Február 4. VASÁRNAP

11:30 + Ferenc jó édesapa

A jövő vasárnap a szentmise fél 10-kor lesz.

A jövő vasárnap a szentmisén gyertyaszentelést és Balázs áldást tartunk.

A jövő vasárnap a szentmise ¾ 11-kor lesz.

A jövő vasárnap a szentmisén gyertyaszentelést és Balázs áldást tartunk.

VITNYÉD

Pénteken Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe lesz. Az ünnepi szentmise gyertyaszenteléssel és körmenettel KEDDEN este 6 órakor kezdődik. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen ezen a szentmisén vegyünk részt!

Január 28. VASÁRNAP

11:00  + Horváth Ferencné Jolán édesanya, nagymama