KAPUVÁR

A májusi ájtatosságok minden hétköznap este fél 7-kor, vasárnaponként du.2 órakor imádkozzuk. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát!
A jövő vasárnap a de. 10 órai szentmisén a PSZV Katolikus Iskola 3.a osztályos gyermekei járulnak először a szentáldozáshoz a Nagytemplomban. Imádkozzunk értük.
A jövő vasárnap Jézus mennybemenetelének ünnepe lesz.
Nagyon örülünk annak, hogy ebben az esztendőben a Kedves Testvérek jobban figyelnek beteg hozzátartozóikra és így többen felkészülten tértek örök nyugalomra. Újra szeretettel kérjük, hogyha súlyos beteg van a családban jelentsék, hogy meglátogathassuk őket otthon, vagy valamelyik kórházban, hogy Jézus szentségei által megerősödjenek és felkészüljenek az Istennel való találkozásra!  Azt is újra csak jelezzük, hogyha valaki lakását, vagy az elkészült sírhelyet szeretné megáldatni az egész év folyamán bármikor megtesszük, ha jelentik!

Május 4.  SZOMBAT

7:00  Visi és Kiss család + tagjai

19:00   + Ferenc és Etelka szeretett jó szülők

GARTA

A májusi ájtatosságokat minden hétköznap este a szentmise után imádkozzuk. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát!

Május 4. SZOMBAT

18:00  + Katalin édesanya, Kálmán édesapa

9:30 Elsőáldozás

Május 6. HÉTFŐ

Május 7. KEDD

18:00  + Horváth Vencel és Hoffer Anna szülők

Május 8. SZERDA

18:00   + Szülők és nagyszülők

Május 9. CSÜTÖRTÖK

18:00   Rózsafüzér társulat élő és + tagjai

Május 10. PÉNTEK

18:00  + Imre és Erzsébet szülők

Május 11. SZOMBAT

18:00  + Fücsök József, Hencz Antal és Anna édesanya

Pénteken du. fél 6 órakor lesz a szentmise és utána a májusi litánia.

Május 3. PÉNTEK

Május 5. PÉNTEK

8:00 + István és Gizella jó szülők

A májusi ájtatosságok minden hétköznap este fél 7-kor, vasárnaponként du.2 órakor imádkozzuk a Nagytemplomban. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát!

Május 4. SZOMBAT

17:30   Szücs és Biczó család élő és + tagjai

11:30  + Jó szülők

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

VITNYÉD

A májusi ájtatosságokat minden kedden este a szentmise után imádkozzuk. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát!
A jövő vasárnap Jézus mennybemenetelének ünnepe lesz, egyben templomunk Szentségimádási napja. Du. 3 órakor Szentségkitétel – közös Szentségimádás – 4 órakor Szentségeltétel. Minél többen imádjuk közösen az Oltáriszentségben köztünk élő Jézus Krisztust!

11:00 + Szukhentrunk szülők, Imre édesapa Gizella édesanya és Mihály gyermekük

Május 7. KEDD