2014. szeptember 05.: Pápai áldás

Pápai áldás az irodavezetőnek

2014. szeptember 6-án, szombaton 19 órakor kezdődött elővételezett szentmise záró áldása előtt megható pillanatok szemtanúi lehettek a szentmisén jelenlévő gyerekek és felnőttek.
Polgár Pálné Éva néni születésnapja és a 25 éves plébániai irodavezetői munkája elismeréséül Ferenc pápa apostoli áldásban részesítette, melyet plébánosunk Radó Tamás atya adott át.
Dukai Miklós az egyházközség világi elnöke néhány mondattal és virágcsokorral köszöntötte a meghatódott Éva nénit az ünnepi alkalomból.

"Őszentsége Ferenc pápa szívből adja apostoli áldását 80. születésnapja és 25 éves plébániai irodavezetői szolgálata alkalmából POLGÁR PÁLNÉ életére, családtagjaira és barátaira, kérve számukra a bőséges mennyei kegyelmek és vigasztalások bőséges kiáradását és a Boldogságos Szűz Mária állandó segítségét."

szöveg és kép: DukainéM