2014. december 31.: Szilveszteri éjjeli szentségimádás

Hálaadó szentségimádás

Szilveszter éjjelén, az éjfélt megelőző órában plébánosunk Tamás atya szentségimádást tartott. A közös imádságon hálát adtunk az elmúlt év sikereiért, az elért jó eredményekért. Kértük a Teremtőt, hogy adjon erőt, megértést, türelmet, sok örömet, boldogságot az új évre mindennapok nehézségeinek leküzdéséhez, áldja meg egyházközségünk minden családját.
Az imaóra végén káplánunk Krisztián atya szentségi áldásban részesítette a jelenlévőket.
Amikor a templom toronyórája éjfélt ütött, a toronyból felhangzott a Himnusz, majd megszólaltak a harangok, így búcsúztatva az óévet, és köszöntve az új esztendőt.
A városvezetés által megrendelt szép tűzijáték után plébánosunk szeretet vendégségre invitálta a szentségimádáson részt vett híveit.

Uram! Áldd meg minden órámat és
Minden percemet,
Álld meg a siető napokat és
A sokszor hosszú éjeket,
Áldj meg fájdalmaimban és
Áldj meg az örömökben,
Áldj meg a munkámban,
Áldj meg könyörgő imáimban!
Áldd meg a könnyeimet,
Áldd meg a mosolyomat,
Áldd meg a terveimet,
Áldd meg a sikertelenségeket