2016. március 19.: Játszóház a plébánián

Játszóház a plébánián

A Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola 2016. március 19-én, szombaton délelőtt 10 órától húsvéti ajándékok készítésére játszóház programot szervezett az óvodáskorú és az alsó tagozatos iskolások számára.
A játszóháznak otthont adó Szent Anna Plébániánk nagyterme ezen a délelőttön „hobby műhelyként” működött. A tanító nénik kifogyhatatlan, gazdag ötlettára mindig újabb és újabb meglepetéseket tartogat az érdeklődők számára. A gyerekek buzgó lelkesedéssel követték a tanító nénik útmutatásait lépésről-lépésre, majd ügyeskedésük által „megformálódtak” a húsvéti figurák.
A gyerekek örömtől sugárzó arca, csillogó tekintete igazolta, hogy sok-sok ajándék készült a családtagok részére. Boldogan rakosgatták táskájukba és vitték haza otthonukba.

Öröm, hogy itt a feltámadás!
Elkészült a pirostojás!
Húsvét ünnep emlékére,
Keresztények örömére:
Adjon Isten jó, b
ő áldást,
Köszönöm a szíves látást!

kép: Páli Szent Vince Katolikus Iskola
szöveg: DukainéM.