2016. december 04-11.: Édesség és tartós élelmiszerek gyűjtése a kapuvári Szent Anna templomban

Az idei esztendőben ismét bekapcsolódhattak a gyerekek abba az édességgyűjtési akcióba, melynek keretében önzetlen adakozásukkal, édesség-adományaikkal hozzájárultak a szegényebb sorsú gyerekek karácsonyi megajándékozásához. A különféle édességeket rejtő csomagokat december 4-én a szentmisék előtt vagy után helyezték el az oltár elé.
A december 11-re meghirdetett tartós élelmiszerek gyűjtése kapcsán templomunk hívő közösségének önzetlen adakozása mutatkozott meg. Szent Erzsébet figyelmes szeretetét követve, sokan tettek tanúbizonyságot segítő szándékukról. Szombat este és vasárnap délelőtt rengeteg adomány gyűlt össze az oltár előtt, melynek mennyisége december 12-én, hétfőn reggelig tovább gyarapodott. Mindez kifejezi azt a gondoskodást, figyelmet, melyet a Szent Anna-templom adakozó hívei tettek szegény sorsú embertársaikért.

Köszönjük a lelkes támogatást!