2017. április 08.: Húsvéti játszóház

Húsvéti játszóház a plébánián

A Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola 2017. április 8-án, szombaton délelőtt 10 órától húsvéti ajándékok készítésére játszóház programot szervezett az óvodáskorú és az alsó tagozatos iskolások számára.
A játszóháznak otthont adó Szent Anna Plébániánk nagyterme ezen a délelőttön "hobby műhelyként" működött. A tanító nénik kifogyhatatlan, gazdag ötlettára mindig újabb és újabb meglepetéseket tartogat az érdeklődők számára. A gyerekek buzgó lelkesedéssel követték a kapott útmutatásokat lépésről-lépésre, majd ügyeskedésük által "megformálódtak" a húsvéti figurák.
A gyerekek örömtől sugárzó arca, csillogó tekintete igazolta, hogy sok-sok ajándék készült a családtagok részére. Boldogan rakosgatták táskájukba és vitték haza otthonukba.

kép: Áderné Bárdossy Éva
szöveg: DukainéM.