2018. március 24.: Húsvéti játszóház

Húsvéti játszóház a kapuvári plébánián

A Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola 2018. március 24-én, szombaton délelőtt 10 órától húsvéti ajándékok készítésére játszóház programot szervezett az óvodáskorú és az alsó tagozatos iskolások számára.
A játszóháznak otthont adó Szent Anna Plébánia nagyterme ezen a délelőttön „hobby műhelyként” funkcionált. A tanító nénik kifogyhatatlan, gazdag ötlettára mindig újabb és újabb meglepetéseket tartogat játszóház-programon résztvevőknek.
A gyerekek buzgó lelkesedéssel követték a kapott útmutatásokat lépésről-lépésre, majd ügyeskedésük által „megformálódtak” a húsvéti figurák.
A gyerekek örömtől sugárzó arca, csillogó tekintete igazolta, hogy sok-sok ajándék készült a családtagok részére. Boldogan rakosgatták táskájukba és vitték haza otthonukba.
Köszönet: a plébános atyának, hogy helyet adott a programnak; az előkészítésben, lebonyolításban közreműködő pedagógusoknak pedig az értékes, szép szombat délelőtti foglalkozásért.

szöveg és képek: DukainéM.