November 2-án, Halottak Napján a liturgia a szenvedő Egyházra fordítja a hívek figyelmét, jámbor komolyság tölti be a templom csarnokait. Az Egyház gyászmisében imádkozik elhunyt gyermekeiért, kéri a Mindenhatót: „Add kegyelmedet elhunyt gyermekeidnek, hogy a földi élet halandóságát legyőzve örökre szemlélhessenek téged, aki alkottad és megváltottad őket!” E nap különös alkalom és ösztönzés, hogy könyörgésekkel, az irgalmas szeretet cselekedeteivel, búcsúkkal kimutassuk halottaink iránt érzett részvétünket.
Szent Anna templomunkban Halottak Napján reggel 7 órakor és fél 8 órakor mutattak be szentmisét egyházközségünk papjai. A Szent Kereszt-temető kápolnájában 16.30 órától a Szentolvasót imádkozták, azt követően Tamás atya és László atya szentmisét mutattak be az elhunytakért.