A házhelyi Sarlós Boldogasszony-templomban, december 24-én este fél 9 órakor kezdődött a kis Jézus születésének történetét bemutató pásztorjáték. Kovácsné Varga Mária és Molnárné Szabó Judit lelkes, felkészítő munkájával sikerült örömet szerezni a házhelyi templomba járóknak. A szülők, nagyszülők szemében örömkönnyek csillantak meg látva gyermekeiket, unokáikat a korhű jelmezekben, akik mosolygós arccal, nagyon lelkesen adták elő a Kis Jézus születésének történetét.
Valamennyi szereplő megérdemli a dicséretet. Köszönjük a két pedagógusnak, hogy fáradhatatlanul munkálkodtak a szép pásztorjáték megrendezésében, vállalták a szereplő gyerek felkészítését. A szülőknek köszönjük támogató együttműködésüket, hogy a próbákra örömmel hozták gyermekeiket, segítették a szerepszövegek  elsajátítását.