Nagyon örültünk annak, hogy hamvazószerdán olyan szép számban vettek részt a Kedves Testvérek a reggeli és az esti szentmisén, igazán méltó nagyböjti kezdés volt!
Köszönjük, hogy az elmúlt vasárnap olyan szép számban, imádságos lelkülettel vettek részt a Kedves Testvérek a délutáni szentségimádáson a Ferences templomban.
Nagyon megköszönjük azt a 150 635Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a kapuvári  katolikus iskola és óvoda javára adtak. Isten kegyelme sokszorosan viszonozza nagylelkűségüket!
Ma du. 2 órakor ünnepi litániát tartunk a nagyböjti lelkületért és a nagyböjti litániát fogjuk énekelni! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.
A héten első péntek lesz, a háznál lévő betegekhez a szokásos időben, pénteken délelőtt megyünk. Szentgyónással és szentáldozással engeszteljük Jézus Szentséges Szívét. Az ünnepi szentmise reggel 7 órakor kezdődik. Újra csak kérjük, jelentsék betegeiket, hogy Jézus vigasztaló és megerősítő szentségeiben részesüljenek!
A  Lourdesi imádság: hétfőn, kedden, szerdán a 7 órai szentmise után lesz, ma pedig délután a litánián.
A Plébániai Tanácsadói Testületbe az asztaloknál lehet a jelölteket felírni.

Febr. 29. SZOMBAT

18:00 + József és Gizella jó szülők

Márc. 1. VASÁRNAP

Nagyböjt 1. vasárnap
Fél 8  + Jó édesapa és férj

09:00 + Rabi József jó édesapa

14:00 Litánia

18:00 + Mészáros Jánosné jó édesanya

Márc. 2. HÉTFŐ

07:00  + Jó szülők

Márc. 3. KEDD

07:00  + Zakariás Ferencné édesanya

Márc. 4. SZERDA

07:00  +jó Szülök

Márc. 5. CSÜTÖRTÖK

15:00 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE - Gyarmati Antal - SZENT KERESZT TEMETŐ

18:00  + Kálmán és Cecília jó szülők

Márc. 6. PÉNTEK

07:00 Szeretet társulat élő és + tagjai
18:00 KERESZTÚT

Márc. 7. SZOMBAT

07:00 + Jó szülők

16:00 ESKÜVŐ - Kurcsics Péter és Varga Annamária

17:00 - Jegyes felkészítés a plébánián

18:00  + Papp Varga szülők és fiuk József jó édesapa

Ma du. 2 órakor ünnepi litániát tartunk a Nagytemplomban a nagyböjti lelkületért és a nagyböjti litániát fogjuk énekelni! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén – du. 4 órakor keresztutat járunk és utána lesz a szentmise.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.
Nagyon megköszönjük azt a 14 180Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a kapuvári  katolikus iskola és óvoda javára adtak. Isten kegyelme sokszorosan viszonozza nagylelkűségüket!

Febr. 28. PÉNTEK

Fél 5

Márc. 1.  VASÁRNAP

Nagyböjt 1. vasárnap
8:00   +István és Ferenc jó testvérek

Márc. 6. PÉNTEK

Fél 5

Márc. 8. VASÁRNAP

Nagyböjt 2. vasárnap
8:00  + Jó szülők és kislányuk

A jövő vasárnap de. fél 10 órakor lesz a szentmise.
Nagyon megköszönjük azt a 11.500 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a kapuvári  katolikus iskola és óvoda javára adtak. Isten kegyelme sokszorosan viszonozza nagylelkűségüket!

A jövő vasárnap délelőtt háromnegyed 11 órakor lesz szentmise.
Nagyon megköszönjük azt a 6.900 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a kapuvári  katolikus iskola és óvoda javára adtak. Isten kegyelme sokszorosan viszonozza nagylelkűségüket!

Ma du. 2 órakor ünnepi litániát tartunk a nagyböjti lelkületért és a nagyböjti litániát fogjuk énekelni Nagytemplomban! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk a Nagytemplomban.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.
Nagyon megköszönjük azt a  51.665 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a kapuvári  katolikus iskola és óvoda javára adtak. Isten kegyelme sokszorosan viszonozza nagylelkűségüket!

Febr. 29. SZOMBAT

Nagyböjt 1. vasárnap - előesti szentmise