KAPUVÁR

Nagyon örültünk annak, hogy az elmúlt vasárnap olyan szép számban, imádságos és éneklő lelkülettel vettek részt a szentségimádáson, és közel emelték a lelküket Istenhez az ünnepi szentmiséken.
A vasárnapi litániákat a téli időszakban nem tartjuk meg!
Hétfőn reggel 6 órától minden nap hajnali szentmisét tartunk!
Csütörtökön Szent Ambrusra  emlékezünk. Pénteken Szeplőtelen Fogantatás ünnepe lesz. Reggel 6 órakor tartjuk az ünnepi szentmisét.
Szombaton este 6-kor ünnepélyesen meggyújtjuk az második gyertyát az ádventi koszorún. A szertartást a Térségi Iskola diákjai vezetik.
A jövő vasárnap szeretettel kérjük az elmúlt évhez hasonlóan a gyermekek édesség adományait a rászoruló gyermekek javára!
Az elmúlt évhez hasonlóan december 10-én, követve Szent Erzsébet figyelmes szeretetét tartós élelmiszer gyűjtést tartunk a templomban a rászorulok javára. Minden szentmise előtt vagy után az oltár elé lehet letenni adományaikat.

December 2.  SZOMBAT

18:00 + Jó édesapa

GARTA

A vasárnapi litániákat a téli időszakban nem tartjuk meg!
Hétfőn reggel 6 órától minden nap hajnali szentmisét tartunk a Nagytemplomban! Gartán: szerdán, csütörtökön és pénteken reggel 6 órakor lesz hajnali szentmise.

December 3. VASÁRNAP

9:30   + Simon és Kovács szülők

December 4. HÉTFŐ

December 5. KEDD

December 6. SZERDA

6:00 Gartai halottak

December 7. CSÜTÖRTÖK

6:00 + jó Szülők

December 8.  PÉNTEK

6:00 Hálából 25. évfordulón (házassági)

December 9.  SZOMBAT

18:00 + Nagyszülők unokái és gyermekei

A vasárnapi litániákat a téli időszakban nem tartjuk meg!
Hétfőn reggel 6 órától minden nap hajnali szentmisét tartunk!
Kalendáriumok, naptárak, karácsonyi képeslapok vásárolhatók a plébánián!
Pénteken este fél 5-kor lesz a szentmise.

December 1. PÉNTEK

16:30 + Jó férj és édesapa

8:00 + Tóth Imre jó férj és édesapa

December 8. PÉNTEK

16:30 Hálából gyógyulásért

Decembe 2. SZOMBAT

16:30 + Jó Kovács szülők és gyermekeik

11:30   + Béla édesapa, szülők és hozzátartozók

Decembe 9. SZOMBAT

16:30 + István jó édesapa

December 10. VASÁRNAP

11:30  + jó Szülők

A jövő vasárnap  Ádvent 2. vasárnapja, szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap Ádvent 2. vasárnapja szokott időben ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

VITNYÉD

Hétfőn reggel 6 órától minden nap hajnali szentmisét tartunk a Kapuvári Nagytemplomban! Gartán: szerdán, csütörtökön és pénteken reggel 6 órakor lesz hajnali szentmise.
VITNYÉDEN kedden és csütörtökön reggel 6 órakor lesz a héten hajnali szentmise!

11:00 + Vörös László édesapa 1 évfordulós

December 5. KEDD