KAPUVÁR - Advent 1. vasárnapja

Nagyon örültünk annak, hogy az elmúlt vasárnap – a körülményekhez képest - olyan szép számban, imádságos és éneklő lelkülettel vettek részt a szentségimádáson, és közel emelték a lelküket Istenhez az ünnepi szentmiséken.
Hálásan megköszönjük azt a 114.670 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap az egyházmegyei és az országos Karitász javára adtak. NAGYON KÖSZÖNJÜK!
Hétfőn reggel 6 órától minden nap hajnali szentmisét tartunk!
Szombaton este 6-kor ünnepélyesen meggyújtjuk a második gyertyát az ádventi koszorún. A szertartást a Pátzay és a Széchenyi iskola tanárai vezetik.
A mai vasárnap du. 2 órakor a litánián az ádventi lelkületért imádkozunk.
Kalendáriumok, naptárak, karácsonyi képeslapok vásárolhatók a plébánián és a sekrestyében!
A héten első péntek lesz. Ünnepi szentmisénket reggel tartjuk, a betegekhez a délelőtt folyamán fogunk menni.
Hétköznaponként reggel az Irgalmasság Rózsafüzérét Ádventben nem imádkozzuk.
Keddenként este fél 6-kor ifjúsági, csütörtökönként fél 6-kor felnőtt Rózsafüzért imádkozunk a Nagytemplomban.
Szerdán este 6 órakor Szentségimádást, Dicsőítést tartunk a Nagytemplomban, lehetőség szerint minél többen kapcsolódjunk be közös imádságunkba!
Az elmúlt évhez hasonlóan december 6-án, követve Szent Erzsébet figyelmes szeretetét tartós élelmiszer és édesség gyűjtést tartunk a templomban a rászorulok javára. Minden szentmise előtt vagy után az oltár elé lehet letenni adományaikat.

Szent Anna Hírmondó decemberi száma (kattintson a linkre)https://kapuvar.plebania.hu/szent-anna-hirmondo/szent-anna-hirmondo---2020-december-

Gyóntatási rend
A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia járványügyi rendelkezései:
Kérjük a liturgikus eseményeken a járványügyi előírások betartását!

Nov. 28. SZOMBAT

7:00  + Jó szülők és Imre fiuk

11:30 KERESZTELŐ  Károlyi Tibor Andor

18:00 + Henye István és Csiszár Emerencia jó szülők

7:30   + Jó szülők
9:00  + Béla édesapa, szülők és hozzátartozók

10:00 KERESZTELŐ Srágli Benedek

18:00   + Jó hitvestársak

Nov. 30. HÉTFŐ

Szent András apostol
6:00 + Jó szülők és fiuk László​

15:00 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE  ++ Varga Andrásné (Lenke)

Dec. 1. KEDD

6:00  + Jó szülők és gyermekeik

14:30 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE
  ++ Horváth Miklós Pál

Dec. 2. SZERDA

14:30 TEMETÉS Papp Lászlóné (Gizella)

Dec. 3. CSÜTÖRTÖK

Xavéri Szent Ferenc

14:30 TEMETÉS Németh László

Dec. 4. PÉNTEK

6:00    Szeretet társulat élő és + tagjai

13:30 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE Dudás Jenő

Dec. 5. SZOMBAT

11:00 KERESZTELŐ Kocsis Gergő (Házhely)

18:00   + István és Mária

Hálásan megköszönjük azt a 6.330 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap az egyházmegyei és az országos Karitász javára adtak. NAGYON KÖSZÖNJÜK!
Hétfőn reggel 6 órától minden nap hajnali szentmisét tartunk a Nagytemplomban!
A mai vasárnap du. 2 órakor a litánián az ádventi lelkületért imádkozunk a Nagytemplomban.
A héten első péntek lesz. A betegekhez a délelőtt folyamán fogunk menni.
Hétköznaponként reggel az Irgalmasság Rózsafüzérét Ádventben nem imádkozzuk a Nagytemplomban.
Házhelyben pénteken fél 5-kor lesz a szentmise.

Nov. 27. PÉNTEK

16:30   + Kiss-Vámosi Szülők

8:00 + Németh József és felesége Mária jó szülők

Dec. 4. PÉNTEK

16:30 Polgár és Kocsis család élő és + tagjai

Dec. 6 VASÁRNAP

Advent 2. vasárnapja
8:00 + Tóth Imre jó férj édesapa és szülei

Dec. 11. PÉNTEK

16:30    + Jó szülők és nagyszülők

Dec. 13. VASÁRNAP

Advent 3. vasárnapja
8:00 + Henye nagyszülők és gyermekeik

Dec. 18. PÉNTEK

Dec. 20. VASÁRNAP

Advent 4. vasárnapja
8:00  + Jó édesapa és fia

A jövő vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.

Hálásan megköszönjük azt a 10.000 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap az egyházmegyei és az országos Karitász javára adtak. NAGYON KÖSZÖNJÜK!

A jövő vasárnap szokott időben ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

Hálásan megköszönjük azt a 6.980Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap az egyházmegyei és az országos Karitász javára adtak. NAGYON KÖSZÖNJÜK!

FERENCES

Hálásan megköszönjük azt a 30.920 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap az egyházmegyei és az országos Karitász javára adtak. NAGYON KÖSZÖNJÜK!
Hétfőn reggel 6 órától minden nap hajnali szentmisét tartunk a Nagytemplomban!
A héten első péntek lesz. A betegekhez a délelőtt folyamán fogunk menni.

Nov. 28. SZOMBAT

Advent 1. vasárnapja - előesti szentmise