KAPUVÁR - ADVENT I. VASÁRNAPJA

Nagyon örültünk annak, hogy az elmúlt vasárnap – a körülményekhez képest - olyan szép számban, imádságos és éneklő lelkülettel vettek részt a szentségimádáson, és közel emelték a lelküket Istenhez az ünnepi szentmiséken.
Hálásan megköszönjük azt a 121.260 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap az egyházmegyei és az országos Karitász javára adtak. NAGYON KÖSZÖNJÜK!
Hétfőn reggel 6 órától minden nap hajnali szentmisét tartunk!
Kedden Szent András apostol ünnepe lesz.
Szombaton este 6-kor ünnepélyesen meggyújtjuk a második gyertyát az ádventi koszorún. A szertartást a Pátzay és a Széchenyi iskola tanárai vezetik.
A mai vasárnap du. 2 órakor a litánián az ádventi lelkületért imádkozunk.
Kalendáriumok, naptárak, karácsonyi képeslapok vásárolhatók a plébánián és a sekrestyében!
A héten első péntek lesz. Ünnepi szentmisénket reggel tartjuk, a betegekhez a délelőtt folyamán fogunk menni.
Hétköznaponként reggel az Irgalmasság Rózsafüzérét, keddenként a gyermekek Szentolvasóját Ádventben nem imádkozzuk.
Az elmúlt évhez hasonlóan december 5-én, követve Szent Erzsébet figyelmes szeretetét tartós élelmiszer és édesség gyűjtést tartunk a templomban a rászorulok javára. Minden szentmise előtt vagy után az oltár elé lehet letenni adományaikat.

November 27.  SZOMBAT

Damaszkuszi Szent János áldozópap és egyháztanító
6:00 + István és Emerencia jó szülők

18:00  + István és Mária jó hitvestársak

Hálásan megköszönjük azt a 7.640 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap az egyházmegyei és az országos Karitász javára adtak. NAGYON KÖSZÖNJÜK!
A mai vasárnap du. 2 órakor a litánián az ádventi lelkületért imádkozunk.
Pénteken fél 5-kor lesz a szentmise.

November 26. PÉNTEK

16:30 Katalin élő és meghalt családtagjai

November 28.  VASÁRNAP

Advent I. vasárnapja
8:00 + Németh József és felesége Mária
Mindenszentek napján fél 10-kor lesz szentmise.
Hálásan megköszönjük azt a 11.000 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap az egyházmegyei és az országos Karitász javára adtak. NAGYON KÖSZÖNJÜK!
Mindenszentek napján ¾ 11-kor lesz szentmise.
Hálásan megköszönjük azt a 8.000 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap az egyházmegyei és az országos Karitász javára adtak. NAGYON KÖSZÖNJÜK!

Hálásan megköszönjük azt a 40.500 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap az egyházmegyei és az országos Karitász javára adtak. NAGYON KÖSZÖNJÜK!

November 27. SZOMBAT

Advend 1. vasárnapja - előesti szentmise