KAPUVÁR - ADVENT 1. VASÁRNAPJA

Nagyon örültünk annak, hogy az elmúlt vasárnap olyan szép számban, imádságos és éneklő lelkülettel vettek részt a szentségimádáson, és közel emelték a lelküket Istenhez az ünnepi szentmiséken.
Hálásan megköszönjük azt a 127.320 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap az egyházmegyei és az országos Karitász javára adtak. NAGYON KÖSZÖNJÜK!
Hétfőn reggel 6 órától minden nap hajnali szentmisét tartunk!
Szerdán Szent András apostol ünnepe lesz, szombaton Xavéri Szent Ferenc áldozópapra  emlékezünk.
Szombaton este 6-kor ünnepélyesen meggyújtjuk az második gyertyát az ádventi koszorún. A gyertyagyújtást a Pátzay és a Széchenyi iskola diákjai vezetik.
A héten első péntek lesz, a háznál lévő betegekhez a szokásos időben, pénteken délelőtt megyünk.
A jövő vasárnap szeretettel kérjük az elmúlt évhez hasonlóan a gyermekek édesség adományait a rászoruló gyermekek javára!
Megjelent a decemberi Szent Anna Hírmondó. Fogadják szeretettel, ingyen magukkal vihetik.
Az elmúlt évhez hasonlóan december 11-én, követve Szent Erzsébet figyelmes szeretetét tartós élelmiszer gyűjtést tartunk a templomban a rászorulok javára. Minden szentmise előtt vagy után az oltár elé lehet letenni adományaikat.
A Mikulás a gyerekekhez december 3-án, szombaton az esti 6 órai szentmisével kapcsolatosan jön.

November 26. SZOMBAT

December 3. SZOMBAT

Xavéri Szent Ferenc

18:00 + István és Mária jó hitvestársak

Hálásan megköszönjük azt a 11.030 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap az egyházmegyei és az országos Karitász javára adtak. NAGYON KÖSZÖNJÜK!

November 25.  PÉNTEK

16:30 + Kocsis és Polgár szülők és fiaik

November 27. VASÁRNAP

8:00 + Németh József és felesége Mária jó szülők

A jövő vasárnap a Szentmise szokott időben fél 10 órakor kezdődik.
Hálásan megköszönjük azt a 13.500 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap az egyházmegyei és az országos Karitász javára adtak. NAGYON KÖSZÖNJÜK!

A jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise.
Hálásan megköszönjük azt a 9.800 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap az egyházmegyei és az országos Karitász javára adtak. NAGYON KÖSZÖNJÜK!

Hálásan megköszönjük azt a 45.420 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap az egyházmegyei és az országos Karitász javára adtak. NAGYON KÖSZÖNJÜK!

November 26. SZOMBAT

Advent 1. vasárnapja - előesti szentmise