KAPUVÁR - ADVENT IV. VASÁRNAPJA

Ma du. 2 órakor litánián a „Szállást keres a Szent Család” liturgiát végezzük.
Örültünk annak, hogy a héten olyan szép számban vettek részt a reggeli szentmiséken, a Roratekon. Utolsó hajnali szentmisénket pénteken reggel 6 órakor tartjuk.
Szeretettel kérjük a férfiak segítségét a karácsonyfák felállításához, amely december 20-án, hétfőn reggel 8 órakor és asszonyok segítségét a díszítéshez, amely ugyancsak hétfő 8 órakor lesz.
Pénteken Szenteste napja lesz. Reggel 6 órakor tartjuk utolsó hajnali szentmisénket. Du. fél 5 órakor lesz a gyermekeknek a Karácsonya a Nagytemplomban. Este 6 órakor nem lesz szentmise!  Éjfélkor ünnepi szentmisét tartunk.
Karácsony napján és másnapján szokásos vasárnapi rend szerint tartjuk szentmiséinket.
Jövő vasárnap Szent Család ünnepe lesz, a jubiláló házaspárok hálaadó szentmiséjét a járvány miatt későbbi időpontban fogjuk megtartani.
Már előre felhívjuk a Kedves Testvérek figyelmét arra, hogy december 31-én, pénteken Szilveszter napján reggel 7 órakor lesz szentmise. Az ünnepi hálaadás SZENTMISÉVEL este 6 órakor kezdődik. Minél többen közösen adjunk hálát Istennek az évben kapott kegyelmekért. Aki részt vesz a hálaadáson, annak érvényes a szentmiséje január elsejére, szombatra.
Újév napján a szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék.

December 18.  SZOMBAT

+ Jó szülők

HÁZHELY - ADVENT IV. VASÁRNAPJA

Ma du. 2 órakor litánián a „Szállást keres a Szent Család” liturgiát végezzük.
Szenteste napján este 9 órakor lesz a gyermekek karácsonyi köszöntője Házhelyben és utána a karácsonyi szentmise. Karácsony napján és másnapján vasárnapi rend szerint tartjuk szentmisét.
Újév napján a szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék.

December 17. PÉNTEK

16:30  + Jó édesanya

December 19.  VASÁRNAP

8:00 + Jó édesapa és fia

December 24.  PÉNTEK

December 25.  SZOMBAT

8:00 + Imre hitvestárs és szülei

December 26.  VASÁRNAP

Szent Család vasárnapja
8:00  + Jó szülők

Pénteken  Szenteste napja lesz. Este 7 órakor lesz a szentmise.
Karácsony napján és másnapján szokásos vasárnapi rend szerint tartjuk a szentmisét.
Jövő vasárnap Szent Család ünnepe lesz.

FERENCESEK - ADVENT IV. VASÁRNAPJA
Ma du. 2 órakor litánián a „Szállást keres a Szent Család” liturgiát végezzük.
Szenteste a Ferences templomban este 9 órakor lesz a szentmise.
December 31-én, Szilveszter napján pénteken du. fél 5-kor lesz itt szentmise. Aki részt vesz ezen a szentmisén, annak érvényes a szentmiséje január elsejére, szombatra.
Újév napján a szokott vasárnapi rend szerint lesz a szentmise.

December 18. SZOMBAT

Advent 4. vasárnapja- előesti szentmise