KAPUVÁR

Hálásan megköszönjük mindazoknak, akik az úrnapi körmeneten részt vettek, akik elkészítették a nagyon szép oltárokat, és akik virágot hoztak. Isten áldása jutalmazza meg nagylelkűségüket!
Vasárnap du. 2 órakor, csütörtökön  este fél 7-kor imádkozzuk a templomban a Szentolvasó imádságot. Minél többen kapcsolódjunk bele közös imádságunkba. Ma délután és csütörtökön a szombaton szentelendőkért imádkozunk!
Kedden Szent Barnabás apostol ünnepe lesz, csütörtökön Páduai Szent Antalra emlékezünk, szombaton Árpád-házi Boldog Jolán szerzetesnő emléknapja lesz.
Csütörtökön, 13-án a Ferences templomban de. 9 órakor lesz a Fatimai szentmise. Minél többen köszöntsük a Fatimai Szent Szüzet!
Szombaton de. 10 órakor lesz a Győri Székesegyházban a Papszentelés, akik jelentkeztek az autóbuszra, azoknak reggel 7 órakor lesz az indulás a templommal szemben lévő buszmegállóból.
Vasárnap pedig nagy szeretettel Hívjuk a Kedves Testvéreket Ézsöl Krisztián újmiséjére, mely du. 4 órakor kezdődik a Nagytemplomban. Jöjjünk el minél többen, az újmiséssel együtt adjunk hálát Istennek a papság kegyelméért, kérjük segítségét papi életére, és jó alkalom, hogy imádkozzunk közösen a papi hivatásokért.

Június 8.  SZOMBAT

7:00 + Jó feleség, édesanya, nagymama

19:00 + Mihály jó édesapa

GARTA

Csütörtökön, 13-án a Ferences templomban de. 9 órakor lesz a fatimai szentmise. Minél többen köszöntsük a Fatimai Szent Szüzet!

Június 8. SZOMBAT

18:00  + Kiss Margit édesanya és fia János

9:30 + Fekete Elemér édesapa

Június 10. HÉTFŐ

Június 11. KEDD

18:00 + Pászli szülők Margit és Géza

Június 12. SZERDA

18:00  + Gyula édesapa és családtagok

Június 13. CSÜTÖRTÖK

18:00 Szent Antal tiszteletére

Június 14. PÉNTEK

Június 15. SZOMBAT

18:00 + Kálmán édesapa, nagyapa, szülei és Kozák szülők

Pénteken du. fél 6 órakor lesz a szentmise és utána a májusi litánia.

Június 7. PÉNTEK

8:00 + Varga László jó édesapa, nagyapa

Június 8. SZOMBAT

17:30 + Kocsis szülők és gyermekeik László és János

11:30  + Tibor jó édesapa

Június 13. CSÜTÖRTÖK

17:30  + Ibolya édesanya

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

VITNYÉD

Kedden Szent Barnabás apostol ünnepe lesz. Szokott időben este 7 órakor lesz a szentmise.

11:00 + Simon Péter édesapa, Ignác és Rozália szülők és gyermekeik

Június 11. KEDD