KAPUVÁR

Kedden Szent László Király ünnepe, szerdán Szent Iréneusz püspök és vértanú emléknapja lesz.
Csütörtökön Szent Péter és Szent Pál apostolok főünnepe lesz. Este 7 órakor lesz az ünnepi szentmise.
A jövő vasárnap tartjuk az un. Péterfillér gyűjtést a Katolikus Egyház fenntartására. Hálásan köszönjük előre is adományaikat!
A jövő vasárnap Sarlós Boldogasszony ünnepe lesz, Mária látogatása Erzsébetnél. A házhelyi templom búcsú napja. Reggel 8 órakor ott ünnepi szentmise lesz. A szentbeszédet Horváth Csaba diakónus fogja mondani.

Június 24. SZOMBAT

7:00  + Jó szülők Gyula és Anna

19:00  + Jó gyermek

Június 25. VASÁRNAP

7:30 + Henye nagyszülők és gyermekeik

9:00   + Károlyi Károly édesapa
19:00 + László jó édesapa, nagyapa

Június 26. HÉTFŐ

7:00 + Szajkovics Péter és Áder Terézia

Június 27. KEDD

7:00 + Édesapa és szülei

Június 28. SZERDA

7:00 + Nagyszülők

Június 29. CSÜTÖRTÖK

7:00  + Szülők és férj, és hálából a gyógyulásért

19:00 + Jó édesapa

Június 30. PÉNTEK

7:00 + Jó édesanya

Július 1. SZOMBAT

7:00 + Jó nagyszülők

Csütörtökön Szent Péter és Szent Pál apostolok főünnepe lesz. Este 7 órakor lesz az ünnepi szentmise a Nagytemplomban.
Pénteken szokott időben fél 6-kor lesz a szentmise.

Június 23. PÉNTEK

Június 25.  VASÁRNAP

8:00 + Horváth Zoltán jó édesapa

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

Június 24. SZOMBAT

17:30 + Szakács és Radics szülők

Június 25.  VASÁRNAP

11:30 + Jó szülők, nagyszülők és rokonok

Július 1. SZOMBAT

9:00 + Barbély János plébános

VITNYÉD

Kedden este 7 órakor lesz a szentmise.
Kedden kivételesen nem lesz irodai szolgálat a Plébánián, megértésüket köszönjük.

Június 25. VASÁRNAP

11:00 + Horváth és Fodor család