KAPUVÁR - Évközi 15. vasárnap

Ma délután 2 órakor a litánián a Kármelhegyi Szűzanya oltalmát kérjük életünkre.
Szerdán Szent Bonaventúra püspök és egyháztanítóra emlékezünk.
Csütörtökön a kármelhegyi Boldogasszonyra emlékezünk. Csütörtökön a 7 órai szentmisét a lourdesi csoport szándékára ajánljuk fel. A csoport tagjai a mise után tartják imaórájukat.
Szombaton Szent Hedvig királynő emléknapja lesz.
Jelezzük a kedves testvéreknek, hogy szeptember 5-én, szombaton délelőtt 10 órakor tartja a püspök atya a Székesegyházban a jubiláns házaspárok szentmiséjét, akik 5-10-15-20-25... évvel ezelőtt kötöttek szentségi házasságot. A közös hálaadás után a Püspökvár kertjében egyszerű formában látja a püspök atya vendégül az ünnepelteket. Az ünnepi szentmisére a házaspárok július 31-ig, (péntek) jelentkezhetnek a plébánia irodáján.
Hétfőn de. 9 órakor lesz a Fatimai szentmise a Ferences templomban Dr. Szaradits József atya vezetésével. Minél többen köszöntsük a Boldogságos Szent Szüzet!
Két hét múlva a nagytemplom búcsúja lesz.
Július 25-én, szombaton Szent Joakim és Szent Anna napján  az ünnepi szentmise este 7 órakor kezdődik. A szentmisén a szentbeszédet Ézsöl Krisztián kispapunk mondja. A szentmisén Ars Camerata kórus fog énekelni.
Július 26-án vasárnap ünnepeljük templomunk búcsúját! Az ünnepi szentmise de. 9 órakor kezdődik, amelyet Böcskei Győző ezüstmisés, a győri Székesegyház plébánosa, kanonok   mutat be és utána ezüstmisés áldásban részesíti a Kedves Híveket!!  Ezen a szentmisén a Haydn kórus énekel!

Júl. 11. SZOMBAT

Szent Benedeknek, Európa fővédőszentjének ünnepe
7:00    + Jó szülők és nagyszülők

19:00 + Jó édesapa és jó édesanya

Júl. 12. VASÁRNAP

7:30  + Göndöcs Géza jó édesapa és családja
9:00  + István és Anna jó szülők és testvéreik

14:00 LITÁNIA
19:00   + István és Teréz jó szülők

Júl. 13. HÉTFŐ

7:00   + Jó szülők

15:00 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE - Szalai Rezső

Júl. 14. KEDD

15:00 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE - Henye Lukács

Júl. 15. SZERDA

Szent Bonaventúra
 7:00 + Jó Édesapa és hozzátartozói

14:00 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE - Somogyi Istvánné Szalai Gizella
16:00 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE - Füzi Géza

Júl. 16. CSÜTÖRTÖK

Kármelhegyi Boldogasszonyra
 7:00 Lourdesi Szűzanya tiszteletére

19:00 + Jó édesapa

Júl. 17. PÉNTEK

köznap
 7:00  Hálából

Júl. 18. SZOMBAT

Szent Hedvig királynő
7:00   + Jó szülők

11:00 KERESZTELŐ Hajdú Izabella, Hajdú Zsófia​

16:00 ESKÜVŐ Tóth Szilád György - Dr. Szipőcs Annamária​

19:00  + Jó gyermek és édesapja

HÁZHELY - Évközi 15. vasárnap

Pénteken fél 6 órakor lesz szentmise.
Két hét múlva a nagytemplom búcsúja lesz.
Július 25-én, szombaton Szent Joakim és Szent Anna napján  az ünnepi szentmise este 7 órakor kezdődik. A szentmisén a szentbeszédet Ézsöl Krisztián kispapunk mondja.A szentmisén Ars Camerata kórus fog énekelni.
Július 26-án vasárnap ünnepeljük templomunk búcsúját! Az ünnepi szentmise de. 9 órakor kezdődik, amelyet Böcskei Győző ezüstmisés, a győri Székesegyház plébánosa, kanonok mutat be és utána ezüstmisés áldásban részesíti a Kedves Híveket!! Ezen a szentmisén a Haydn kórus énekel!

Júl. 10. PÉNTEK

Júl. 12. VASÁRNAP

8:00 + Jó édesapa, férj

Júl. 17. PÉNTEK

Júl. 19. VASÁRNAP

8:00 + Jó édesapa és nagyapa

Júl. 24. PÉNTEK

Árpád-házi Szent Kinga szűz és szerzetesnő
17.30 + Katona Imre és felesége és leányuk

Júl. 26. VASÁRNAP

Évk 17. vasárnap
8:00 + Hérics Imréné halálának 6. évfordulója

Júl. 31. PÉNTEK

Loyolai Szent Ignác
17:30 + Varga József

Aug. 2. VASÁRNAP

A jövő vasárnap fél 10-kor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap ¾ 11-kor lesz a szentmise.

FERENCES - Évközi 15. vasárnap

Két hét múlva a nagytemplom búcsúja lesz.
Július 26-án vasárnap ünnepeljük templomunk búcsúját! Az ünnepi szentmise de. 9 órakor kezdődik, amelyet Böcskei Győző ezüstmisés, a győri Székesegyház plébánosa, kanonok mutat be és utána ezüstmisés áldásban részesíti a Kedves Híveket! Ezen a szentmisén a Haydn kórus énekel!

Júl. 11.  SZOMBAT

Évközi 15. vasárnap - előesti szentmise