KAPUVÁR

Jelezzük a kedves testvéreknek, hogy szeptember 2-án, szombaton délelőtt 10 órakor tartja a püspök atya a Püspökvár udvarában a jubiláns házaspárok szentmiséjét, akik 5-10-15-20-25... évvel ezelőtt kötöttek szentségi házasságot Az ünnepi szentmisére a házaspárok július 28-ig, (péntek) jelentkezhetnek a plébánia irodáján. Ülőhelyet és emléklapot kizárólag a határidőig regisztrált házaspárok számára tudunk biztosítani. Akik idős vagy mozgásukban korlátozott hozzátartozóikat szállítják, felhajthatnak a Káptalandombra, de parkolási lehetőséget a résztvevők nagy száma miatt a Káptalandombon nem tudunk biztosítani. A névre szóló ültetés miatt kérjük, hogy legkésőbb 9.30-ig érkezzenek meg a Püspökvár udvarába!

Július 15. SZOMBAT

Július 22. SZOMBAT

7:00 Egy család élő és + tagjai

19:00 + József és Gizella jó szülők és fiuk

Pénteken szokott időben fél 6-kor lesz a szentmise.

Július 14. PÉNTEK

17:30  + Nagy Gézáné 1. évforduló

Július 16.  VASÁRNAP

8:00  + Jó szülők és gyermekeik

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

Július 15. SZOMBAT

17:30  + Gregorics István édesapa és szülei

Július 16.  VASÁRNAP

11:30  + Kiss György és neje Németh Terézia

Július 22. SZOMBAT

17:30  + Ibolya édesanya és elő és + családtagjai

VITNYÉD

Kedden este 7 órakor lesz a szentmise.

Július 16. VASÁRNAP

11:00 + Sándor és Ágnes hitvestársak