KAPUVÁR

Ma nem lesz litánia!
Hétfőn Árpád-házi Szent Kinga, kedden Szent Jakab apostol ünnepét üljük.
Július 26-án szerdán a búcsú napján, Szent Joakim  és Szent Anna ünnepén reggel 7 órakor lesz az ünnepi szentmise. Szombaton Szent Márta, Szent Mária és Szent Lázárra emlékezünk.
Jelezzük a kedves testvéreknek, hogy szeptember 2-án, szombaton délelőtt 10 órakor tartja a püspök atya a Püspökvár udvarában a jubiláns házaspárok szentmiséjét, akik 5-10-15-20-25... évvel ezelőtt kötöttek szentségi házasságot Az ünnepi szentmisére a házaspárok július 28-ig, (péntek) jelentkezhetnek a plébánia irodáján. Ülőhelyet és emléklapot kizárólag a határidőig regisztrált házaspárok számára tudunk biztosítani. Akik idős vagy mozgásukban korlátozott hozzátartozóikat szállítják, felhajthatnak a Káptalandombra, de parkolási lehetőséget a résztvevők nagy száma miatt a Káptalandombon nem tudunk biztosítani. A névre szóló ültetés miatt kérjük, hogy legkésőbb 9.30-ig érkezzenek meg a Püspökvár udvarába!

Július 22. SZOMBAT

Július 29. SZOMBAT

7:00  + Jó testvér

19:00 + Budai Imre jó gyermek és édesapa

Pénteken szokott időben fél 6-kor lesz a szentmise.

Július 21. PÉNTEK

Júliu 23. VASÁRNAP

8:00   + Jó édesapa, nagyapa

Július 22. SZOMBAT

17:30  + Ibolya édesanya és elő és + családtagjai

Július 23.  VASÁRNAP

11:30   + Tar szülők és vőjük Dénes

Július 29. SZOMBAT

17:30 + Jó szülők és férj

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

VITNYÉD

Kedden este 7 órakor lesz a szentmise.

Július 23. VASÁRNAP

11:00   + Péter és Cecília nagyszülők