KAPUVÁR

Hétfőn Szent Mária Magdolna, kedden Brigitta szerzetesnő, Európa Társvédőszentjének ünnepe lesz. Szerdán Árpád-házi Szent Kinga szűz és szerzetesnő emléknapját, csütörtökön Szent Jakab apostol ünnepét üljük.
A jövő hét végén a nagytemplom búcsúja lesz.
Július 26-án pénteken a búcsú napján, Szent Joakim  és Szent Anna ünnepén reggel 7 órakor lesz az ünnepi szentmise.
Szombaton az esti szentmisén az Ars Camerata kórus fog énekelni.
Vasárnap ünnepeljük templomunk búcsúját! Az ünnepi szentmise de. 9 órakor kezdődik, amelyet Dr. Korzenszky Richárd  ny. tihanyi perjel, gyémántmisés mutat be és utána gyémántmisés áldásban részesíti a Kedves Testvéreket! A szentmisén a Haydn vegyes kar fog énekelni.
Jelezzük a kedves testvéreknek, hogy szeptember 7-én, szombaton tartja a püspök atya a Győri Székesegyházban a jubiláns házaspárok szentmiséjét, akik 5-10-15-20-25... évvel ezelőtt kötöttek szentségi házasságot. Két csoportban 10:00 órakor kezdődő szentmisében az 5-35. házassági évfordulójukat ünneplők, a 15:00 órakor kezdődő szentmisében pedig a 40-70. házassági évfordulójukat ünneplők adnak hálát.
Az ünnepi szentmisére a házaspárok augusztus 9-ig, (péntek) jelentkezhetnek a plébánia irodáján. Ülőhelyet és emléklapot kizárólag a határidőig regisztrált házaspárok számára tudunk biztosítani. Akik idős vagy mozgásukban korlátozott hozzátartozóikat szállítják, felhajthatnak a Káptalandombra, de parkolási lehetőséget a résztvevők nagy száma miatt a Káptalandombon nem tudunk biztosítani. A névre szóló ültetés miatt kérjük, hogy legkésőbb félórával korábban érkezzenek meg a Székesegyházba!

Július 20.  SZOMBAT

11:30  + Axnix József és Szalai Mária jó szülők

Július 27.  SZOMBAT

17:30  + István és Anna jó szülők és István fiuk

A jövő vasárnap szokott időben, fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap szokott időben, ¾ 11  órakor lesz a szentmise.

VITNYÉD

11:00  Fodor és Horváth család + tagjai