KAPUVÁR

Hálásan megköszönjük mindazoknak, akik az elmúlt héten részt vettek a templom Szent Anna búcsúi rendezvényein. Nagyon örültünk, hogy minden alkalommal olyan szép számban, összeszedettségben, imádságokba és énekekbe bekapcsolódva voltak jelen. Szent Anna oltalma vezesse mindnyájuk életét.
Csütörtökön este a szentmise előtt fél 7-kor engesztelő Szentolvasót imádkozunk, ma litániát tartunk du. 2 órakor, amikor Szent Anna oltalmát kérjük családjainkra és városunkra.
Hétfőn Loyolai Szent Ignác áldozópap, kedden Ligouri Szent Alfonz püspök és egyháztanító, pénteken Vianney Szent János áldozópap, szombaton Havas Boldogasszony napja, a jövő vasárnap Jézus Színeváltozásának ünnepe lesz.
A héten első péntek is lesz, a háznál lévő betegekhez a szokott időben megyünk.
Újra szeretettel kérjük, hogy jelentsék betegeiket, hogy a Szent Útravalóval és a betegek szentségével megerősödhessenek.
Megjelent a Szent Anna Hírmondó augusztusi száma, amelyben már szerepelnek egyházközségeink programjai is. Fogadják szeretettel, ingyen magukkal vihetik, ugyanakkor a honlapunkon is elérhető.
Püspök Atya Egyházközségünket érintve augusztus elsejével következő rendelkezéseket hozta: Gartai Szent Sebestyén plébánia lelkipásztori ellátását a Szent Anna Plébániára bízta. Lehetőségeinknek megfelelően szeretnénk ezt a szolgálatot a legjobban Isten dicsőségére és a Kedves Hívek lelki javára teljesíteni. Minden templomban az eddigi miserend marad érvényben!
Gulyás Vilmos újmisés ugyancsak most a héten kezdi meg kápláni szolgálatát plébániánkon, fogadjuk szeretettel és imádkozzunk érte!
Adjunk hálát Istennek, hogy ilyen paphiányos időben Püspök atyánk újabb fiatal pappal ajándékozott meg bennünket.

Július 29. SZOMBAT

7:00   + László és Erzsébet

19:00 + Kiss M András jó édesapa és szülei

GARTA

A héten hétfő kivételével minden este 6 és vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise.
A héten első péntek is lesz, a háznál lévő betegekhez a szokott időben megyünk.
Ma litániát tartunk a Nagytemplomban du. 2 órakor, amikor Szent Anna oltalmát kérjük családjainkra és városunkra.

Július 31. HÉTFŐ

18:00   Gartai halottak

Augusztus 2. SZERDA

18:00 + Gyermek

Augusztus 3. CSÜTÖRTÖK

Augusztus 4. PÉNTEK

18:00 Rózsafűzér Társulat élő és + tagjai

Augusztus 5.  SZOMBAT

18:00 + József édesapa Erzsébet édesanya

Augusztus 6. VASÁRNAP

9:30 + Nagyszülők

Ma litániát tartunk du. 2 órakor, amikor Szent Anna oltalmát kérjük családjainkra és városunkra.
A héten első péntek is lesz, a háznál lévő betegekhez a szokott időben megyünk.
Pénteken szokott időben fél 6-kor lesz a szentmise és utána a Jézus Szíve litánia.

Július 28. PÉNTEK

Júliu 30. VASÁRNAP

8:00  + Simon László és felesége

Július 29. SZOMBAT

17:30 + Jó szülők és férj

Július 30.  VASÁRNAP

11:30    + Rozsits János és Szalai Anna jó hitvestársak

Augusztus 5. SZOMBAT

17:30 + Mihály édesapa és szülei

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

VITNYÉD

Július 30. VASÁRNAP