KAPUVÁR - Évközi 18. vasárnap - Aug. 04.

Hálásan megköszönjük mindazoknak, akik az elmúlt héten részt vettek a templom Szent Anna búcsúi rendezvényein. Nagyon örültünk, hogy minden alkalommal olyan szép számban, összeszedettségben, imádságokba és énekekbe bekapcsolódva voltak jelen. Szent Anna oltalma vezesse mindnyájuk életét.
Ma du. 2 órakor ünnepi litánia lesz! Lehetőség szerint minél többen kapcsolódjunk be közös imádságunkba.
Kedden Jézus Színeváltozásának ünnepe lesz, csütörtökön Szent Domonkosra, pénteken a Keresztről nevezett Szent Terézia Benediktára, szombaton Szent Lőrinc diakónusra és vértanúra emlékezünk.
A jövő vasárnap tartják Osliban a Szűzanya nagy búcsúját. Az ünnepi szentmise de. 10 órakor lesz, melyet Dr. Barsi Balázs ferences atya tart körmenettel. Du. fél 3 órakor Vesperast énekelnek! Gyalogos zarándoklat indul templomunkból reggel negyed 8-kor a jövő vasárnap, szeretettel hívjuk és várjuk erre is a zarándokokat! A jövő vasárnap du. 2 órakor nem lesz litánia.
 Jelezzük a kedves testvéreknek, hogy szeptember 7-én, szombaton délelőtt 10 órakor tartja a püspök atya a Székesegyházban a jubiláns házaspárok szentmiséjét, akik 5-10-15-20-25... évvel ezelőtt kötöttek szentségi házasságot. A közös hálaadás után a Püspökvár kertjében egyszerű formában látja a püspök atya vendégül az ünnepelteket. Az ünnepi szentmisére a házaspárok augusztus 9-én, péntekig jelentkezhetnek az irodán.

Aug. 03. SZOMBAT

07:00   +jó Testvér

19:00 +Kiss M András jó édesapa

Aug. 04. VASÁRNAP

Évk. 18. vas.
Fél 8  + Géza és Edit jó szülők

09:00 + Gizella jó édesanya

14:00 LITÁNIA

19:00  +jó Édesapa

Aug. 05. HÉTFŐ

7:00 + jó Szülők

Aug. 06.  KEDD

07:00 + jó Szülők és gyermekeik
14:00 TEMETÉS - Kurcsics Jánosné (Vilma)  (SZENTKERESZT TEMETŐ)

Aug. 07. SZERDA

Loyolai Szent Ignác
07:00 + jó Fiú

Aug. 08. CSÜTÖRTÖK

Szent Domonkos emléknapja
7:00 + jó Nagyszülők
16:00 TEMETÉS - Németh Imre (SZENT FERENC TEMPLOM)
19:00 + Bérczes István Csaba jó édesapa

Aug. 09. PÉNTEK

A keresztről nevezett Szent Teréz Benedikta (Edith Stein) szűz és vértanú, Európa társvédőszentje
07:00 + Szakács és Nagy Család + Szeretteiért
16:00 TEMETÉS - Bognár Istvánné (Etelka)  (SZENTKERESZT TEMETŐ)

07:00   + jó Nagyszülők, jó Hitvestárs és fia Sándor

11:00 KERESZTELŐ - Kiss Benedek

17:30 ESKÜVŐ  -  Dukai András - Vass Nikolett

19:00 + jó szülők József és Cecília

HÁZHELY- Évközi 18. vasárnap - Aug. 04

Ma du. 2 órakor ünnepi litánia lesz a Nagytemplomban! Lehetőség szerint minél többen kapcsolódjunk be közös imádságunkba.
Pénteken este fél 6 órakor lesz a szentmise.

Aug. 02 PÉNTEK

Fél 6  + jó Édesapa

Aug. 04. VASÁRNAP

8:00 + jó Édesapa és fiai

Aug. 09. PÉNTEK

Fél 6 + Tóth és Mészáros szülők és tetsvérek

Aug. 11. VASÁRNAP

8:00 +Sipőcz László édesapa és, nagyapa

Aug. 15. CSÜTÖRTÖK

Nagybolodgasszony

Aug. 16. PÉNTEK

fél 6 +Édesanya, feleség

A jövő vasárnap a szentmise szokott időben fél 10 órakor kezdődik.

A jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

FERENCESEK - Évközi 18. vasárnap - Aug. 04.

Aug. 03. SZOMBAT

Évközi 18. vasárnap előestje