KAPUVÁR -  Évközi 18. vasárnap

Hálásan megköszönjük mindazoknak, akik az elmúlt héten részt vettek a templom Szent Anna búcsúi rendezvényein. Nagyon örültünk, hogy minden alkalommal olyan szép számban, összeszedettségben, imádságokba és énekekbe bekapcsolódva voltak jelen. Szent Anna oltalma vezesse mindnyájuk életét.
Ma du. 2 órakor ünnepi litánia lesz! Lehetőség szerint minél többen kapcsolódjunk be közös imádságunkba.
Csütörtökön Jézus Színeváltozásának ünnepe lesz, szombaton Szent Domonkosra emlékezünk.
A héten első péntek is lesz, a háznál lévő betegekhez a szokott időben megyünk.
Újra szeretettel kérjük, hogy jelentsék betegeiket, hogy a Szent Útravalóval és a betegek szentségével megerősödhessenek.
Hálásan megköszönjük mindazoknak, eleget tettek ebben az évben is egyházközségi hozzájárulásuknak, az egyházi adónak, nagymértékben támogatták templomainkat és egyházközségünket. Ugyanakkor nagy szeretettel kérjük, hogy akik ennek még nem tettek eleget, azok a plébánián a hivatali órákban megtehetik. - Kérjük ezt azért is, mert a Nagytemplom tetőfelújítására kapott egyházmegyei költsön utolsó részlete – 5 millió forint – vár mi kifizetésre. - Majd szokás szerint a Képviselőtestület tagjai felkeresik a házaknál azokat, akiknek még rendezni kell egyházközségi támogatásukat! Hálásan köszönjük megértésüket!

Aug. 1. SZOMBAT

15:00 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZEMNTMISÉVEL EGYBEKÖTVE   ++Kertész Imre

Aug. 5. SZERDA

Szent Márta
 7:00  + Horváth Péter és Horváth József, Pápai Ibolya, Horváth Csaba és Horváth Anna

Aug. 6. CSÜTÖRTÖK

Urunk színeváltozása
 7:00 + Pászli szülők és 7 gyermekükért és családjukért

19:00   + Jó szülők

Aug. 7. PÉNTEK

7:00  Szeretet társulat élő és + tagjai​
15:30 TEMETÉSI SZERETÁS ++Horváth József

Aug. 8. SZOMBAT

Szent Domonkos
7:00   + Imre jó fér,j édesapa, nagyapa

11:00 KERESZTELŐ  Polgár Zorka

15:45 ESKÜVŐ  Visi Péter - Holper Viktória

16:45 ESKÜVŐ Varga Tamás - Németh Edina

17:30 ESKÜVŐ  Horváth Miklós - Orbán Réka

19:00 + Kiss M András jó édesapa

HÁZHELY - Évközi 18. vasárnap

Ma du. 2 órakor ünnepi litánia lesz a Nagytemplomban! Lehetőség szerint minél többen kapcsolódjunk be közös imádságunkba.
A héten első péntek is lesz, a háznál lévő betegekhez a szokott időben megyünk.
Pénteken fél 6 órakor lesz szentmise.

Júl. 31. PÉNTEK

Loyolai Szent Ignác
17:30 + Varga József

Aug. 2. VASÁRNAP

Aug. 7. PÉNTEK

17:30 + jó Édesapa

Aug. 9. VASÁRNAP

Aug. 14. PÉNTEK

Nagyboldogasszony vigília
17:30  + jó Édesanya

Aug. 16. VASÁRNAP

A jövő vasárnap fél 10-kor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap ¾ 11-kor lesz a szentmise.

FERENCES - Évközi 18. vasárnap

A héten első péntek is lesz, a háznál lévő betegekhez a szokott időben megyünk.
Pénteken fél 6 órakor lesz szentmise.

Aug. 1.  SZOMBAT

Évközi 18. vasárnap - előesti szentmise