KAPUVÁR - ÉVKÖZI 18. VASÁRNAP

Hálásan megköszönjük mindazoknak, akik az elmúlt héten részt vettek a templom Szent Anna búcsúi rendezvényein. Nagyon örültünk, hogy minden alkalommal olyan szép számban, összeszedettségben, imádságokba és énekekbe bekapcsolódva voltak jelen. Szent Anna oltalma vezesse mindnyájuk életét.
Ma du. 2 órakor Rózsafüzér lesz! Lehetőség szerint minél többen kapcsolódjunk be közös imádságunkba.
Hétfőn Ligouri Szent Alfonz püspök és egyháztanító, csütörtökön Vianney Szent János áldozópap,  pénteken Havas Boldogasszony napja, szombaton Jézus Színeváltozásának ünnepe lesz.
A héten első péntek is lesz, a háznál lévő betegekhez a szokott időben megyünk.
Újra szeretettel kérjük, hogy jelentsék betegeiket, hogy a Szent Útravalóval és a betegek szentségével megerősödhessenek.
Jelezzük a kedves testvéreknek, hogy szeptember 3-án, szombaton délelőtt 10 órakor tartja a püspök atya a Püspökvár udvarában a jubiláns házaspárok szentmiséjét, akik 5-10-15-20-25... évvel ezelőtt kötöttek szentségi házasságot Az ünnepi szentmisére a házaspárok július 29-ig, (péntek) jelentkezhetnek a plébánia irodáján. Ülőhelyet és emléklapot kizárólag a határidőig regisztrált házaspárok számára tudunk biztosítani. Akik idős vagy mozgásukban korlátozott hozzátartozóikat szállítják, felhajthatnak a Káptalandombra, de parkolási lehetőséget a résztvevők nagy száma miatt a Káptalandombon nem tudunk biztosítani. A névre szóló ültetés miatt kérjük, hogy legkésőbb 9.30-ig érkezzenek meg a Püspökvár udvarába!
Hétfőtől, holnaptól reggel a szentmise előtt minden hétköznap 6.50-kor az Irgalmasság Szentolvasóját fogjuk imádkozni. A héten csütörtöktől visszatérünk a megszokott gyónási rendre is.

Július 30.  SZOMBAT

7:00  + Jó szülők

19:00  + Kiss M. András jó édesapa és szülei

A héten első péntek is lesz, a háznál lévő betegekhez a szokott időben megyünk.
Pénteken szokott időben fél 6 órakor lesz szentmise és utána Jézus Szíve litánia.

Július 30.  PÉNTEK

Július 31.  VASÁRNAP

Évk 18. vas
8:00 + Jó édesapa, nagyapa

Augusztus 5.  PÉNTEK

17:30 +Horváth József és családja

Augusztus 7.  VASÁRNAP

Évk 19. vas
8:00   + Jó édesapa és fiai

A jövő vasárnap a Szentmise szokott időben fél 10 órakor kezdődik.

A jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

Július 30. SZOMBAT

Évk. 18. vasárnapjának előestje