KAPUVÁR

Ma Jézus Színeváltozásának ünnepén du. 2 órakor ünnepi litánia lesz a Nagytemplomban!
Kedden Szent Domonkosra, szerdán a Keresztről nevezett Szent Teréz Benedicta, Edith Stein szűz és vértanúra, Európa Társvédőszentjére, csütörtökön Szent Lőrinc diákonusra és vértanúra, pénteken Szent Klára szűzre emlékezünk.
A jövő vasárnap tartják Osliban a Szűzanya nagy búcsúját. Az ünnepi szentmise de. 10 órakor lesz, melyet Fekete Szabolcs Benedek szombathelyi segédpüspök fog tartani körmenettel. Gyalogos zarándoklat indul a Nagytemplomból reggel negyed 8-kor a jövő vasárnap, szeretettel hívjuk és várjuk erre is a zarándokokat! A jövő vasárnap du. 2 órakor nem lesz litánia.
Ennek az évnek a fele már eltelt. Tudjuk, hogy nem a legjobb anyagi körülmények között élnek a Kedves Testvérek, de nagy szeretettel kérjük, hogy lehetőség szerint mielőbb rendezzék egyházi hozzájárulásukat azok, akik még nem tették meg. Hálásan köszönjük megértésüket!

Augusztus 5.  SZOMBAT

7:00  + Édesapa

19:00  + István és Mária jó szülők

GARTA

A jövő vasárnap tartják Osliban a Szűzanya nagy búcsúját. Az ünnepi szentmise de. 10 órakor lesz, melyet Fekete Szabolcs Benedek szombathelyi segédpüspök fog tartani körmenettel. Gyalogos zarándoklat indul a Nagytemplomból reggel negyed 8-kor a jövő vasárnap, szeretettel hívjuk és várjuk erre is a zarándokokat! A jövő vasárnap du. 2 órakor nem lesz litánia.

Augusztus 7. HÉTFŐ

18:00  +Kiss György

Augusztus 9. SZERDA

18:00  + Horváth Géza Imre férj és édesapa

Augusztus 10. CSÜTÖRTÖK

18:00 + Mária édesanya és Ferenc édesapa és szüleik

Augusztus 11. PÉNTEK

18:00 + Ézsöl Imre édesapa, Katalin édesanya

Augusztus 12.  SZOMBAT

18:00  + Nagy Géza édesapa

Augusztus 13. VASÁRNAP

9:30  + Sándor édesapa, Mária édesanya, unokájuk Mónika

Pénteken szokott időben fél 6-kor lesz a szentmise és utána a Jézus Szíve litánia.

Augusztus 4. PÉNTEK

Augusztus 6. VASÁRNAP

8:00  + Dr.Horvátné dr.Enzsöl Beatrix testvér és rokon.

Augusztus 5. SZOMBAT

17:30 + Mihály édesapa és szülei

Augusztus 6.  VASÁRNAP

11:30  + Jó szülök József és Cecília

Augusztus 12. SZOMBAT

17:30 + Jó édesapa halálának 5. évfordulója

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise. A jövő vasárnap tartják Osliban a Szűzanya nagy búcsúját. Az ünnepi szentmise de. 10 órakor lesz, melyet Fekete Szabolcs Benedek szombathelyi segédpüspök fog tartani körmenettel. Mi is akkor tartjuk Nagyboldogasszony ünnepét.

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise. A jövő vasárnap tartják Osliban a Szűzanya nagy búcsúját. Az ünnepi szentmise de. 10 órakor lesz, melyet Fekete Szabolcs Benedek szombathelyi segédpüspök fog tartani körmenettel. Mi is akkor tartjuk Nagyboldogasszony ünnepét.

VITNYÉD

Kedden este 7 órakor lesz a szentmise.

Augusztus 6. VASÁRNAP

11:00 + László és Rozália szülők és Imre fiuk