KAPUVÁR - Évközi 19. vasárnap - Aug. 11.

Ma tartják Osliban a Szűzanya nagy búcsúját. Az ünnepi szentmise de. 10 órakor lesz, melyet Dr. Barsi Balázs ferences atya tart körmenettel. Du. fél 3 órakor Vesperast énekelnek! Ma du. 2 órakor nem lesz litánia a Nagytemplomban.
Kedden Boldog Ince pápára, szerdán Szent Maxmilián Kolbe áldozópapra és vértanúra emlékezünk.
Kedden, 13-án a Ferences templomban de. 9 órakor lesz a fatimai szentmise. Minél többen köszöntsük a Fatimai Szent Szüzet!
Csütörtökön, augusztus 15-én a Boldogságos Szűz Mária mennybevitelének, Nagyboldogasszonynak lesz ünnepe. A Nagytemplomban fél 8, 9 és este 7 órakor tartunk szentmisét. Azon ritka ünnepek közé tartozik, amely hétköznapra esik és kötelező a szentmisén való részvétel. Hozzuk meg áldozatunkat! Az ünnepi szentmise este 7 órakor kezdődik.
Zarándoklatot szervezünk szeptember 4-ére, szerdára.     Útvonal: Körmend - dr. Batthyány-Strattmann László emlékhely, szentmise; Rábakethely – Brenner János vértanúságának emlékhelye, litánia; Lendva - Makovecz Imre által tervezett kultúrház; a híres Szőlőhegy, ahol az újonnan felállított üveg kilátóból 4 országra nyílik csodálatos panoráma. Innét utunk a Cuk  Borházba vezet, ahol a magyar család borait és ételeit kóstolhatjuk. A részvételi díj belépőkkel, borkostóvbal és vacsorával 6.000 Ft és 35 Euró.

Jelentkezni szerdán reggel 8 és fél 11, illetve du. 2-6-ig lehet a plébánián.
Plakátot a linkre kattintva tekintheti meg: https://kapuvar.plebania.hu/esemenyek/zarandoklat--20190805
Szeretettel jelezzük a Kedves Testvéreknek, hogy mivel csütörtökön ünnep lesz, a csütörtök irodai idő - a hosszú délután (14:00 - 18:00) - SZERDÁN lesz megtartva.
Szentmisék rendjét és a szentgyónási lehetőségeket a következő linkre kattintva tekintheti meg:

Aug. 10. SZOMBAT

07:00   + jó Nagyszülők, jó Hitvestárs és fia Sándor

11:00 KERESZTELŐ - Kiss Benedek

17:30 ESKÜVŐ:  Dukai András - Vass Nikolett
19:00 + jó szülők József és Cecília

Aug. 11. VASÁRNAP

Évk. 19. vas.
Fél 8  + Palkovics József és Hadarcsi Gizella jó szülők

09:00 + jó tetsvér Imre

10:00 KERESZTELŐ - Pongrácz Noel

19:00  Horváth és Dukai család élő és + tagjai

Aug. 12. HÉTFŐ

7:00 + Treiber András és felesége
15:30 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE - Polghár Istvánné (Ilona)  (SZENTKERESZT TEMETŐ)

Aug. 13.  KEDD

07:00 + jó Szülők és nagyszülők

7:30 ++ Horváth Péter
17:00 TEMETÉS - Horváth Péter  (SZENTKERESZT TEMETŐ)

Aug. 14. SZERDA

07:00 + Imre jó édesapa, férj és nagypapa

Aug. 15. CSÜTÖRTÖK

Nagyboldogasszony
7:30 Szüzanya tiszteletére

9:00 + jó édesanya Margit
19:00 + jó Szülők

Aug. 16. PÉNTEK

07:00  +Jagadics Mihály és neje

Aug. 17.  SZOMBAT

07:00   + Farkas Istvánné Mária

11:00 KERESZTELŐ - Takács Lili

19:00 +András és Gizella jó szülők

HÁZHELY- Évközi 19. vasárnap - Aug. 11.

Pénteken este fél 6 órakor lesz a szentmise.
Csütörtökön, augusztus 15-én a Boldogságos Szűz Mária mennybevitelének, Nagyboldogasszonynak lesz ünnepe. A Nagytemplomban fél 8, 9 és este 7 órakor tartunk szentmisét a Nagytemplomban. Azon ritka ünnepek közé tartozik, amely hétköznapra esik és kötelező a szentmisén való részvétel. Hozzuk meg áldozatunkat! Az ünnepi szentmise este 7 órakor kezdődik. Itt Házhelyben reggel 8 órakor lesz szentmise.
Jelentkezni szerdán reggel 8 és fél 11, illetve du. 2-6-ig lehet a plébánián.
Szeretettel jelezzük a Kedves Testvéreknek, hogy mivel csütörtökön ünnep lesz, a csütörtöki irodai idő - a hosszú délután (14:00 - 18:00) - SZERDÁN lesz megtartva.

Aug. 09. PÉNTEK

A keresztről nevezett Szent Teréz Benedikta (Edith Stein) szűz és vértanú, Európa társvédőszentje
Fél 6 + Tóth és Mészáros szülők és tetsvérek

Aug. 11. VASÁRNAP

8:00 +Sipőcz László édesapa és, nagyapa

Aug. 15. CSÜTÖRTÖK

Nagybolodgasszony

Aug. 16. PÉNTEK

fél 6 + Édesanya éls feleség

Aug. 18. VASÁRNAP

8:00 + Mária édesanya

Aug. 20. KEDD

Szent István király, Magyarország fővédőszentje
8:00 + Szigeti szülők

Aug. 23. PÉNTEK

fél 6 +Pászli Ferenc és Füzti Margit

A jövő vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.
Szerdán, augusztus 15-én a Boldogságos Szűz Mária mennybevitelének, Nagyboldogasszonynak lesz ünnepe. fél 10 órakor lesz a szentmise.
Jelentkezni szerdán reggel 8 és fél 11, illetve du. 2-6-ig lehet a plébánián.

A jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

FERENCESEK - Évközi 19. vasárnap - Aug. 11.

Csütörtökön, augusztus 15-én a Boldogságos Szűz Mária mennybevitelének, Nagyboldogasszonynak lesz ünnepe. A Nagytemplomban fél 8, 9 és este 7 órakor tartunk szentmisét a Nagytemplomban. Azon ritka ünnepek közé tartozik, amely hétköznapra esik és kötelező a szentmisén való részvétel. Hozzuk meg áldozatunkat! Az ünnepi szentmise este 7 órakor kezdődik. Itt a Ferences templomban du. fél 6 órakor lesz a szentmise.
Jelentkezni szerdán reggel 8 és fél 11, illetve du. 2-6-ig lehet a plébánián.
Szeretettel jelezzük a Kedves Testvéreknek, hogy mivel csütörtökön ünnep lesz, a csütörtöki irodai idő - a hosszú délután - szerdán lesz megtartva.

Aug. 10. SZOMBAT

Évközi 19. vasárnap előestje