Évközi 19. vasárnap  - Kapuvár

Ma du. 2 órakor a Rózsafüzér imádságban a Nagyboldogasszonyt köszöntjük. Lehetőség szerint minél többen kapcsolódjunk be közös imádságunkba.
Hétfőn a keresztről nevezett Szent Terézia Benedikta szűz és vértanú, kedden Szent Lőrinc diakónus és vértanú, szerdán Szent Klára szűz, pénteken Boldog XI. Ince pápa, szombaton Szent Maxmilián Kolbe áldozópap és vértanú emléknapja lesz.
Pénteken, 13-án a Ferences templomban de. 9 órakor lesz a fatimai szentmise. Minél többen köszöntsük a Fatimai Szent Szüzet! A szentmisét Kiss Gy Barnabás atya vezeti.
Osliban, a Mosolygós Szűzanya rábaközi kegyhelyének, Nagyboldogasszony napi nagy búcsúját augusztus 15-én vasárnap tartják. A délelőtt 10 órakor kezdődő szabadtéri szentmisét Márfi Gyula ny. érsek celebrálja, és a szentbeszédet mondja. Du. fél 3-kor lesz a szokásos  osli vesperás.
Gyalogos zarándoklat indul templomunkból reggel negyed 8-kor a jövő vasárnap, szeretettel hívjuk és várjuk erre is a zarándokokat! A jövő vasárnap du. 2 órakor nem lesz litánia.

Augusztus 7. SZOMBAT

7:00  + Lengyel szülők

11:00 KERESZTELŐ

16:00 ESKÜVŐ

19:00 + Kiss M András jó édesapa

Augusztus 8. Vasárnap

7:30 + Géza és Edit jó szülők

9:00 + Rozsits János jó édesapa

10:00 KERESZTELŐ

14:00 LITÁNIA

19:00  + Köő István édesapa

Augusztus 9. HÉTFŐ

A keresztről nevezett Szent Teréz Benedikta (Edith Stein), szűz és vértanú, Európa társvédőszentje
7:00  + Jó hozzátartozók

Augusztus 10. KEDD

Szent Lőrinc, diakónus és vértanú – Ünnep
 7:00  + Jó Édesanya

Augusztus 11. SZERDA

Szent Klára, szűz
7:00 Hámor család élő és + tagjai

Augusztus 12. CSÜTÖRTÖK

7:00 + Szülők

19:00  + Jó édesapa

Boldog XI. Ince, pápa
7:00   + Géza férj és szülők

Augusztus 14. SZOMBAT

Szent Maximilián Mária Kolbe, áldozópap és vértanú
7:00 + Lajos édesapa, nagyapa és szülei

10:00 KERESZTELŐ

11:00 KERESZTELŐ

16:30 ESKÜVŐ

19:00 + Cecília és József jó szülők

Házhely

Vasárnap, augusztus 15-én a Boldogságos Szűz Mária mennybevitelének, Nagyboldogasszonynak lesz ünnepe. A Nagytemplomban fél 8, 9 és este 7 órakor tartunk szentmisét. Az ünnepi szentmise este 7 órakor kezdődik. Itt Házhelyben szokott időben reggel 8 órakor lesz a szentmise.
Pénteken fél 6 órakor lesz szentmise.

Augusztus 6. PÉNTEK

Évközi  22. vasárnap
8:00 + Szigeti szülők

Öntésmajor

A jövő fél 10 órakor lesz a szentmise.

Tőzeggyármajor

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

Ferences

Vasárnap, augusztus 15-én a Boldogságos Szűz Mária mennybevitelének, Nagyboldogasszonynak lesz ünnepe. A Nagytemplomban fél 8, 9 és este 7 órakor tartunk szentmisét. Az ünnepi szentmise este 7 órakor kezdődik. Itt a Ferences templomban szokott időben fél 12 órakor lesz a szentmise.

Augusztus 7. SZOMBAT

Évk. 19. vasárnap - előesti szentmise