KAPUVÁR - ÉVKÖZI 19. VASÁRNAP

Ma du. 2 órakor ünnepi litánia lesz! Lehetőség szerint minél többen kapcsolódjunk be közös imádságunkba.
Hétfőn Szent Domonkos áldozópap, kedden a keresztről nevezett Szent Terézia Benedikta szűz és vértanú, szerdán Szent Lőrinc diakónus és vértanú, csütörtökön Szent Klára szűz, szombaton Boldog XI. Ince pápa emléknapja lesz.
Osliban, a Mosolygós Szűzanya rábaközi kegyhelyének, Nagyboldogasszony napi nagy búcsúját augusztus 14-én vasárnap tartják. A délelőtt 10 órakor kezdődő szabadtéri szentmisét Berta Tibor tábori püspök celebrálja, és a szentbeszédet mondja. Du. 3-kor lesz a szokásos  Osli vesperás.
Gyalogos zarándoklat indul templomunkból reggel negyed 8-kor a jövő vasárnap, szeretettel hívjuk és várjuk erre is a zarándokokat! A jövő vasárnap du. 2 órakor nem lesz litánia.

Augusztus 6. SZOMBAT

Augusztus 13. SZOMBAT

7:00   + Szigeti András és szülei

19:00 + Csiszár János és felesége Etelka

Pénteken szokott időben fél 6 órakor lesz szentmise.

Augusztus 5.  PÉNTEK

17:30 +Horváth József és családja

Augusztus 7.  VASÁRNAP

Évk 19. vas
8:00   + Jó édesapa és fiai

A jövő vasárnap a Szentmise szokott időben fél 10 órakor kezdődik.

A jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

Augusztus 6. SZOMBAT

Évk. 19. vasárnapjának előestje