KAPUVÁR

Ma du. 2 órakor az Osli búcsú miatt nem lesz litánia.
Osliban du. 3 órakor az ősi Vesperast énekeljük!
Kedden, augusztus 15-én a Boldogságos Szűz Mária mennybevitelének, Nagyboldogasszonynak lesz ünnepe. A Nagytemplomban fél 8, 9 és este 7 órakor tartunk szentmisét. Azon ritka ünnepek közé tartozik, amely hétköznapra esik és kötelező a szentmisén való részvétel. Hozzuk meg áldozatunkat!
Az ünnepi szentmise este 7 órakor kezdődik.
Vasárnap, augusztus 20-án, Szent István király ünnepén a szentmisék, reggel fél 8 és 9 és este 7 órakor kezdődnek. Az ünnepi szentmise délelőtt 9 órakor kezdődik, a szentmise keretében megáldjuk az új kenyeret. A 9 órai szentmise után lesz a városi ünnepség a Szent István szobornál, ahol az ünnepi előadó Méry László atya lesz. A szentmise után közösen megyünk oda.
Szerdán nem lesz szentmise és irodai szolgálat a Mariazelli zarándoklat miatt.
Akik részt vesznek a zarándoklaton, azoknak mindkét autóbusz reggel 6 órakor indul a Nagytemplom elől. Mivel a szentmise Mariazellben lesz, indulás előtt nem lesz szentmise. A Vitnyédiek reggel háromnegyed  6 órakor szálnak fel a Vitnyédi autóbusz megállónál.

Augusztus 12.  SZOMBAT

7:00  + Jó édesanya első évforduló

19:00 + János és Mária szülők és szüleik

GARTA

Kedden, augusztus 15-én a Boldogságos Szűz Mária mennybevitelének, Nagyboldogasszonynak lesz ünnepe. Itt Gartán fél 10 órakor lesz a szentmise. Azon ritka ünnepek közé tartozik, amely hétköznapra esik és kötelező a szentmisén való részvétel. Hozzuk meg áldozatunkat!
Vasárnap, augusztus 20-án, Szent István király ünnepén a szentmise délelőtt fél 10 órakor kezdődik, a szentmise keretében megáldjuk az új kenyeret.
Szerdán nem lesz szentmise a Mariazelli zarándoklat miatt.
Az Egyház házasságot hirdet:
Lukácsi Bálint
rk. kapuvári lakos
Lukácsi János – Horváth Terézia Csilla fia
házastársul veszi
Kovács Karmelinát
rk. kapuvár-gartai lakost
Kovács Ferenc és Marton Gizella leányát.

Augusztus 14. HÉTFŐ

9:30 + László édesapa, nagyapa

Augusztus 16. SZERDA

Augusztus 17. CSÜTÖRTÖK

18:00 + Tóth László édesapa halálának 1. évfordulója

Augusztus 18. PÉNTEK

18:00  + Hegyi Géza és Szaradics Anna szülők

Augusztus 19.  SZOMBAT

18:00 + József édesapa

Augusztus 20. VASÁRNAP

9:30  Ács Társulat élő tagjai

Ma du. 2 órakor az Osli búcsú miatt nem lesz litánia.
Osliban du. 3 órakor az ősi Vesperast énekeljük!
Kedden, augusztus 15-én a Boldogságos Szűz Mária mennybevitelének, Nagyboldogasszonynak lesz ünnepe. Reggel 8 órakor lesz szentmise. Azon ritka ünnepek közé tartozik, amely hétköznapra esik és kötelező a szentmisén való részvétel. Hozzuk meg áldozatunkat!
Vasárnap, augusztus 20-án, Szent István király ünnepén a szentmise reggel 8 órakor kezdődik, a szentmise keretében megáldjuk az új kenyeret.
Pénteken du. fél 6-kor kezdődik a szentmise

Augusztus 11. PÉNTEK

17:30  + Jó édesapa

Augusztus 13. VASÁRNAP

Kedden, augusztus 15-én a Boldogságos Szűz Mária mennybevitelének, Nagyboldogasszonynak lesz ünnepe. Du. fél 6 órakor lesz szentmise. Azon ritka ünnepek közé tartozik, amely hétköznapra esik és kötelező a szentmisén való részvétel. Hozzuk meg áldozatunkat!
Ma du. 2 órakor az Osli búcsú miatt nem lesz litánia.

Augusztus 12. SZOMBAT

17:30 + Jó édesapa halálának 5. évfordulója

Augusztus 13.  VASÁRNAP

11:30 + Vendel és Terézia jó szülők és felmenőik

Augusztus 15. SZOMBAT

17:30 + Jó nagyszülők

Augusztus 19. SZOMBAT

17:30 + Géza jó édesapa, nagyapa

Augusztus20.  VASÁRNAP

11:30 + Erzsébet édesanya

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

Vasárnap, augusztus 20-án, Szent István király ünnepén a szentmise délelőtt ¾ 11 órakor kezdődik, a szentmise keretében megáldjuk az új kenyeret.

VITNYÉD

Kedden este 7 órakor lesz a szentmise.
Kedden, augusztus 15-én a Boldogságos Szűz Mária mennybevitelének, Nagyboldogasszonynak lesz ünnepe. Este 7 órakor lesz a szentmise. Azon ritka ünnepek közé tartozik, amely hétköznapra esik és kötelező a szentmisén való részvétel. Hozzuk meg áldozatunkat!
Vasárnap, augusztus 20-án, Szent István király ünnepén a szentmise délelőtt 11 órakor kezdődik, a szentmise keretében megáldjuk az új kenyeret.
Szerdán lesz a Mariazelli zarándoklat.

Augusztus 13. VASÁRNAP

11:00 + Papp József édesapa, Anna édesanya és szüleik