KAPUVÁR - Évközi 2. vasárnap  - Január 19.

Ma a Nagytemplomban du. 2 órakor a litánián minél többen kérjük Isten áldását életünkre.
Ma este 6 órai szentmisén imádkozunk a Keresztények Egységéért.
Kedden du. 5 órakor Irodalmi est lesz. Minden érdeklődőt szeretettel hívunk és várunk!
A jövő vasárnap a 9 órai szentmise után megbeszélést tartunk a Plébániai Tanácsadó Testület tagjainak a plébánián. Szeretettel várjuk őket!
Szeretettel várjuk azoknak a fiataloknak a jelentkezését, akik ebben az évben kötnek házasságot. Már előre jelezzük, hogy a jegyes felkészítés a plébánián február 22 és 29, március 7 és 14-én szombaton du. 5 órakor lesz. Szeretettel várjuk őket!
A héten a következő szenteket ünnepli az Egyház: kedden Szent Ágnes szüzet és vértanút, pénteken Szalézi Szent Ferenc püspököt, szombaton Szent Pál megtérését.

Jan. 18. SZOMBAT

Árpád-házi Szent Margit ünnepe
07:00 + Jó édesanya

18:00 + jó édesapa

Jan. 19. VASÁRNAP

Évk. 2. vas.
Fél 8 + Jó édesapa, férj, szülei és testévei

09:00 + Testvér

18:00 + Miklós, Pál és Anna jó nagyszülők

Jan. 20. HÉTFŐ

07:00  + Sebestyén és István testvérek és családjuk (Alapítványi)

Jan. 21. KEDD

Szent Ágne Szűz
07:00  + Drága jó szülők

Jan. 22. SZERDA

07:00  ++ Füzi István
13:00 TEMETÉSI SZERTARTÁS - Füzi István - SZENT KERESZT TEMETŐ

Jan. 23.  CSÜTÖRTÖK

14:00 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE -  Kormos Istvánné - Farkas Jolán- SZENT KERESZT TEMETŐ
18:00  + Jó felség Anna, édesanya, nagymama

Jan. 24. PÉNTEK

Szalézi Szent Ferenc püpök és egyháztanító
07:00 + Jó édesapa

Jan. 25. SZOMBAT

Szent Pál megtérése

HÁZHELY - Évközi 2. vasárnap  - Január 19.

Ma a Nagytemplomban este 6 órai szentmisén imádkozunk a Keresztények Egységéért.
Pénteken fél 5 órakor lesz szentmise.

Jan. 17. PÉNTEK

Szent Antal apát
fél 5

Jan. 19.   VASÁRNAP

Jan. 24. PÉNTEK

Fél 5

Jan. 26.  VASÁRNAP

8:00 + jó Szülők és Szüleik

Jan. 31.  PÉNTEK

Bosco Szent János
Fél 5

Febr. 2.  VASÁRNAP

Gyertyaszentlő Boldogasszony

Vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.

Vasárnap szokott időben háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

FERENCESEK - Évközi 2. vasárnap  - Január 19.

Jan. 18. SZOMBAT

Évközi 2. vasárnap - előesti szentmise