KAPUVÁR - ÉVKÖZI 2. VASÁRNAP

Ferenc pápa lezárta a Szent József évet. Ezért ma a Nagytemplomban du. 2 órakor a litánián Szent József közbenjárását kérjük életünkre.
Szeretettel várjuk azoknak a fiataloknak a jelentkezését, akik ebben az évben kötnek házasságot. Már előre jelezzük, hogy a jegyes felkészítés a plébánián február 26, március 5, 12 és 19-én szombaton du. 5 órakor lesz. Szeretettel várjuk őket!
Azon felnőttek jelentkezését is örömmel várjuk, akik még nem, vagy csak részben járultak szentségekhez.
A héten a következő szenteket ünnepli az Egyház: hétfőn Szent Antal apát, kedden Árpád-házi Szent Margit szüzet, pénteken Szent Ágnes szüzet és vértanút.
A jövő vasárnap este 6 órai szentmisén imádkozzunk minél többen a Keresztények Egységéért, tesszük délután 2 órakor a litánián is.
Csütörtökönként fél 6-kor Rózsafüzért imádkozunk a Nagytemplomban.

Január 15.  SZOMBAT

7:00   + Horváth István

18:00  + Henye Mihályné jó édesanya

Január 16. VASÁRNAP

7:30  + Jó édesapa, férj, szülei és testvérei

9:00+ Jó szülők András és Katalin és gyermekeik

14:00 LITÁNIA

18:00  + József édesapa

Január 17. HÉTFŐ

7:00 + Jó édesanya

Január 18.  KEDD

Árpád-házi Szent Margit szűz  – Ü

Január 19.  SZERDA

Január 20. CSÜTÖRTÖK

7:00 + Sebestyén és István testvérek és családjuk (Alapítványi)

Január 21.  PÉNTEK

Szent Ágnes szűz és vértanú
7:00   + Hitvestárs

Január 22.  SZOMBAT

Boldog Batthyány-Strattmann László hitvalló

18:00 + Herceg Pál jó édesapa

HÁZHELY - ÉVKÖZI 2. VASÁRNAP

Pénteken fél 5-kor lesz szentmise.

Január 14. PÉNTEK

Január 16.  VASÁRNAP

Január 21. PÉNTEK

Január 23.  VASÁRNAP

Január 28. PÉNTEK

Január 30.  VASÁRNAP

Jövő vasárnap ½ 10 órakor lesz a szentmise.

Jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

Január 15.  SZOMBAT

Évközi 2. vasárnap - előesti szentmise