KAPUVÁR -  Évközi 20. vasárnap

Ma du. 2 órakor a litánián Nagyboldogasszony oltalmáért imádkozunk.
Szerdán Szent Bernát apát és egyháztanító, pénteken Szent X. Piusz pápa, szombaton Szűz Máriának, mint Királynőnek lesz az ünnepe.
Csütörtökön, augusztus 20-án, Szent István király ünnepén a szentmisék, reggel fél 8 és 9 és este 7 órakor kezdődnek. Az ünnepi szentmise délelőtt 9 órakor kezdődik, a szentmise keretében megáldjuk az új kenyeret. A 9 órai szentmise után lesz a városi ünnepség a Szent István szobornál, a szentmise után közösen megyünk oda.
Augusztus 30-án, vasárnap du. 3 órakor ünnepi szentmisével megkezdődik az új tanév a Páli Szent Vince Katolikus iskolában a Fő tér 27. sz. épületben tanulók részére, szeptember 1-én, kedden de. fél 9 órakor a Fő tér 25 és a Lumniczer u. 3. sz. épületben tanulók részére. Méltó lenne a tanévkezdéshez, ha nem csak jelen lennénk a szentmisén, hanem a szentáldozásban Jézust is magunkhoz vennénk az Oltáriszentségben. Természetesen ehhez szükséges, hogy a szentgyónásban letegyük gyarlóságainkat és hibáinkat Jézus elé. Ezért szeretettel hívjuk a gyermekeket és a fiatalokat szentgyónásra augusztus 27-én, csütörtökön este fél 6 és 7 között a Nagytemplomba.

Aug. 15. SZOMBAT

Nagyboldogasszony
7:30 Szűzanya tiszteletére

9:00 Hálából

+ Géza és Margit jó szülők

Aug. 16. VASÁRNAP

7:30  + Géza és Edit jó szülők
9:00 + Jó szülők és gyermekeik

10:00 KERESZTELŐ Károlyi Tifani Paméla
19:00 + Jó édesanya Margit

Aug. 17. HÉTFŐ

7:00  Hálából

Aug. 18. KEDD

7:00  + Polgár Jenő és felesége (Alapítványi)

Aug. 19. SZERDA

Szetn Bernát apát és egyháztanító
 7:00  + Katalin édesanya és szülei

Szent István király
 7:30 + Gyula és Rozália jó szülők

Egyházközség

19:00  + József és Magdolna jó szülők​

Aug. 21. PÉNTEK

Szent X. Piusz pápa
 7:00  Házlinger család

18:00 ESKÜVŐ Élő Balázs - Molnár Zsófia

Aug. 22. SZOMBAT

Boldogságos Szűz Mária királynő
7:00  Kutshi Ferenc szerető férj és édesapa

11:30 KERESZTELŐ Nyul Zsófia

17:30 ESKÜVŐ Nagy András - Göndöcs Eszter

19:00   + József és Cecília jó szülők

HÁZHELY - Évközi 20. vasárnap

Ma du. 2 órakor a litánián Nagyboldogasszony oltalmáért imádkozunk a Nagytemplomban.
Csütörtökön, augusztus 20-án, Szent István király ünnepén a szentmisék, reggel fél 8 és 9 és este 7 órakor kezdődnek a Nagytemplomban. Az ünnepi szentmise délelőtt 9 órakor kezdődik, a szentmise keretében megáldjuk az új kenyeret. A 9 órai szentmise után lesz a városi ünnepség a Szent István szobornál, a szentmise után közösen megyünk oda.
Itt Házhelyben reggel 8 órakor lesz a szentmise.
Pénteken fél 6 órakor lesz szentmise.

Aug. 14. PÉNTEK

Nagyboldogasszony vigília
17:30  + jó Édesanya

Aug. 16. VASÁRNAP

Szent István király

Aug. 21. PÉNTEK

Szent X. Piusz pápa
17:30 ---

Aug. 23. VASÁRNAP

Aug. 28. PÉNTEK

Szent Ágoston püspök és egyháztanító
17:30 ---

Aug. 30. VASÁRNAP

8:00  + Nagy Kutasi szülők Lajos és Mária

A jövő vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.
Csütörtökön, augusztus 20-án, Szent István király ünnepén dél fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap szokott időben ¾ 11-kor lesz a szentmise.

FERENCES - Évközi 20. vasárnap

Itt a Ferences templomban fél 12-kor lesz a szentmise.

Aug. 15. SZOMBAT

Nagyboldogasszony