KAPUVÁR - Évközi 21. vasárnap - Aug. 25.

Ma du. 2 órakor készülve a magyar az Eucharisztikus Világkongresszusra az Oltáriszentség Szentolvasójába kapcsolódjunk be minél többen!
Csütörtökön este a szentmise előtt fél 7-kor engesztelő Szentolvasót imádkozunk!
Szeptember 1-én, vasárnap du. 3 órakor ünnepi szentmisével megkezdődik az új tanév a Páli Szent Vince Katolikus iskolában az általános iskolai osztályok számára, szeptember 2-án, 9 órakor a gimnáziumi osztályoknak. Méltó lenne a tanévkezdéshez, ha nem csak jelen lennénk a szentmisén, hanem a szentáldozásban Jézust is magunkhoz vennénk az Oltáriszentségben. Természetesen ehhez szükséges, hogy a szentgyónásban letegyük gyarlóságainkat és hibáinkat Jézus elé. Ezért szeretettel hívjuk a gyermekeket és a fiatalokat szentgyónásra augusztus 29-én, csütörtökön este 6 és fél 8 között a Nagytemplomba.
Kedden Szent Mónika, szerdán Szent Ágoston püspök és egyháztanítónak, csütörtökön Keresztelő Szent János vértanúságának emléknapja lesz.
Hálásan megköszönjük mindazoknak, eleget tettek ebben az évben is egyházközségi hozzájárulásuknak, az egyházi adónak. Ugyanakkor nagy szeretettel kérjük, hogy akik ennek még nem tettek eleget, azok a plébánián a hivatali órákban megtehetik. Majd szokás szerint a Képviselőtestület tagjai felkeresik a házaknál azokat, akiknek még rendezni kell egyházközségi támogatásukat! Hálásan köszönjük megértésüket!
Felhívjuk a kedves szülők figyelmét, hogy az I. osztálytól kezdődő folyamatos hit- és erkölcstan oktatásában való részesülés, a szentségi felkészítő foglalkozások mindegyikén való részvétel, valamint a rendszeres, vasárnapi szentmisén való részvétel együtt feltétele az első szentáldozás szentségben való járulásnak.
2019. szeptember 14-én 9 órakor kezdődik a Győri Egyházmegye által szervezett családi nap, amely a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra való felkészülés jegyében fog telni. A rendezvénynek a győri Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont ad otthont. Regisztrálni a Győri Egyházmegye Honlapján lehet.

Aug. 24. SZOMBAT

Szent Bertalan Apostol
07:00 + jó Szülők

11:00 KERESZTELŐ - Szokolics Zoé és Szofi

19:00 +Géza és Margit jó szülők

Évk. 21. vas.
Fél 8  +Lajos édesapa és fia

09:00 + jó Szülők

10:00 KERESZTELŐ -Gőcze Liza
14:00 LITÁNIA

19:00  Licskai Család + tagjai

Aug. 26. HÉTFŐ

7:00 Vámos Család + tagjai

14:00 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE - Henye Józsefné  (Cecília)  (SZENT KERESZT TEMETŐ)

Aug. 27.  KEDD

Szent Mónika emléknapja
07:00 + Nagyagyszülők

17:00 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE - Lengyel József  (SZENT KERESZT TEMETŐ)

Aug. 28. SZERDA

Szent Ágoston püspök és egyháztanító emléknapja
07:00 + jó Szülők és Imre fiuk

Aug. 29. CSÜTÖRTÖK

Keresztelő Szent János vértanúsága
7:00  + jó Szülők és Imre fiuk

19:00 + jó Nagyszülők

Aug. 30. PÉNTEK

07:00  Varga és Bella Család élő és + tagja

Aug. 31.  SZOMBAT

07:00  + József és Rozália jó szülők

ESKÜVŐ Horváth Zoltán- Németh Rebeka

19:00 + János és Margit jó szülők

HÁZHELY - Évközi 21. vasárnap - Aug. 25.

Ma du. 2 órakor készülve a magyar az Eucharisztikus Világkongresszusra az Oltáriszentség Szentolvasójába kapcsolódjunk be minél többen a Nagytemplomban!
Pénteken este fél 6 órakor lesz a szentmise.

Aug. 23. PÉNTEK

fél 6 + Nagyszülők és leányuk

8:00 szeretett Édesapa és férj

Aug. 30. PÉNTEK

fél 6 +jó Szülők és fiuk

Szept. 1. VASÁRNAP

8:00 + Nagykutasi szülők Lajos és Mária

A jövő vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.
A jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

FERENCESEK - Évközi 21. vasárnap - Aug. 25.

Aug. 24. SZOMBAT

Évközi 21. vasárnap előestje