Évközi 21. vasárnap  - Kapuvár

Nagyon örültünk annak, hogy az elmúlt vasárnap olyan szép számban vettek részt a gyalogos zarándoklaton Osliba. A Szűzanya oltalma kísérje továbbra is életüket!
Ma du. 2 órakor a litánián Szent István király oltalmát kérjük minél többen!
Kedden Szent Bertalan apostol, pénteken Szent Mónika, szombaton Szent Ágoston püspök és egyháztanító emléknapja lesz.
A jövő vasárnap este 7 órakor ünnepi hálaadó szentmisét tartunk Isten segítségéért, a jó termésért.
Felhívjuk a kedves szülők figyelmét, hogy az I. osztálytól kezdődő folyamatos hit- és erkölcstan oktatásában való részesülés, a szentségi felkészítő foglalkozások mindegyikén való részvétel, valamint a rendszeres, vasárnapi szentmisén való részvétel együtt feltétele az első szentáldozáshoz való járulásnak és a bérmálkozásnak.
Ünnepi szentmisével megkezdődik az új tanév 2021. szeptember 1-jén (szerda) az 1. órában  az 1-6. évfolyam részére, 2021. szeptember 1-jén (szerdán) a 3. órában a 7-12. évfolyam részére
Méltó lenne a tanévkezdéshez, ha nem csak jelen lennénk a szentmisén, hanem a szentáldozásban Jézust is magunkhoz vennénk az Oltáriszentségben. Természetesen ehhez szükséges, hogy a szentgyónásban letegyük gyarlóságainkat és hibáinkat Jézus elé. Ezért szeretettel hívjuk a gyermekeket és a fiatalokat szentgyónásra augusztus 30-án, hétfőn este 6 és 7 között a Nagytemplomba.

Augusztus 21. SZOMBAT

19:00 + Farkas Gyula

Házhely

Ma du. 2 órakor a litánián Szent István király oltalmát kérjük minél többen!
A jövő vasárnap ünnepi hálaadó szentmisét tartunk Isten segítségéért, a jó termésért.
Pénteken fél 6-kor a szentmise.

Augusztus 20. PÉNTEK

Szent István király
8:00 + Szülők és hozzátartozók

Augusztus 22. VASÁRNAP

8:00 + Nagy Jánosné és Terézia házastársa

Augusztus 27. PÉNTEK

17:30   + Jó szülők és fiuk

Augusztus 29. VASÁRNAP

Évközi  22. vasárnap
8:00 + Szigeti szülők

Öntésmajor

A jövő fél 10 órakor lesz a szentmise.

Tőzeggyármajor

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

Ferences

Augusztus 20. PÉNTEK