KAPUVÁR

Ma du. 2 órakor Szentolvasó imában hálát adunk a jó termésért.
A héten első péntek lesz, a tanévnyitó miatt a háznál lévő betegekhez egy héttel később, szeptember 8-án megyünk.
Hétfőn Szent Ágoston Püspök és egyháztanító, kedden  Keresztelő Szent János vértanúságának emléknapja lesz.
Szentségekre való felkészítést indítunk (keresztelés, áldozás, bérmálkozás), azoknak a felnőtteknek, akik még nem, vagy csak részben járultak szentségekhez. Jelentkezni a plébánia irodájában lehet függetlenül attól, melyik egyházközséghez tartoznak.
Szeretettel hívjuk azokat a fiatalokat, akik a tanév végén kérték, hogy bérmálkozni szeretnének 2024. tavasszal  (9. évfolyam). Nekik öt alkalommal kell részt venniük plébániai foglalkozáson.
Az első találkozásra október 28-án, szombaton de. 10 órakor kerül sor a plébánián.
A találkozásokon kívül a bérmálás feltétele a rendszeres részvétel a vasárnapi és ünnepnapi szentmisén. Ezért kérjük, hogy szeptember 2-án, vasárnap valamelyik templomunkban, ahol részt vesz a fiatal a szentmisén, kérje a MISEFÜZETET.
Jelezzük a kedves testvéreknek, hogy szeptember 2-án, szombaton délelőtt 10 órakor tartja a püspök atya a Püspökvár udvarában a jubiláns házaspárok szentmiséjét azoknak, akik erre jelentkeztek. Akik idős vagy mozgásukban korlátozott hozzátartozóikat szállítják, felhajthatnak a Káptalandombra, de parkolási lehetőséget a résztvevők nagy száma miatt a Káptalandombon nem tudunk biztosítani. A névre szóló ültetés miatt kérjük, hogy legkésőbb 9.30-ig érkezzenek meg a Püspökvár udvarába!
Hálásan megköszönjük mindazoknak, eleget tettek ebben az évben is egyházközségi hozzájárulásuknak, az egyházi adónak. Ugyanakkor nagy szeretettel kérjük, hogy akik ennek még nem tettek eleget, azok a plébánián a hivatali órákban megtehetik. Majd szokás szerint a Képviselőtestület tagjai felkeresik a házaknál azokat, akiknek még rendezni kell egyházközségi támogatásukat! Hálásan köszönjük megértésüket!

Augusztus 26.  SZOMBAT

7:00  + Lajos édesapa és fia

19:00 Dukai és Horváth család élő és + tagjai

7:30    + Licskai testvérek és családjaik

9:00  + Vargyas Endre szeretett férj, édesapa és testvér
19:00 Licskai család + tagjai

Augusztus 28. HÉTFŐ

7:00 Hálából a Szűzanya tiszteletére

Augusztus 30. SZERDA

7:00   + Zakariás Ferenc édesapa

Augusztus 31. CSÜTÖRTÖK

7:00 + Szeretett feleség, édesanya, nagymama

19:00  + József jó édesapa és szülei

Szeptember 1. PÉNTEK

7:00 Szeretet társulat élő és + tagjai

Szeptember 2.  SZOMBAT

7:00  + István és Margit jó szülők

19:00  + Drága jó férj, édesapa, nagyapa és szülei

GARTA

Ma du. 2 órakor Szentolvasó imában hálát adunk a jó termésért.
Szentségekre való felkészítést indítunk (keresztelés, áldozás, bérmálkozás), azoknak a felnőtteknek, akik még nem, vagy csak részben járultak szentségekhez. Jelentkezni a plébánián lehet függetlenül attól, melyik egyházközséghez tartoznak.
Az első találkozásra október 28-án, szombaton de. 11 órakor kerül sor a Gartai plébánián.

9:30 Kőmüves Társulat élő tagjai

Augusztus 28. HÉTFŐ

18:00 + Mihály Édesapa

Augusztus 30. SZERDA

18:00 + Jenő édesapa 1 évfordulója

Augusztus 31. CSÜTÖRTÖK

Szeptember 1.  PÉNTEK

18:00 Rózsafüzér Társulat élő és + tagjai

Szeptember 2.  SZOMBAT

18:00 + Szalai szülők

Ma du. 2 órakor Szentolvasó imában hálát adunk a jó termésért.
Pénteken du. fél 6-kor kezdődik a szentmise és utána Jézus Szíve litánia.

Augusztus 25. PÉNTEK

17:30 + Jó szülők és fiuk

Augusztus 27. VASÁRNAP

8:00   + Nagykutasi szülők Lajos és Mária és fiuk Lajos

Ma du. 2 órakor Szentolvasó imában hálát adunk a jó termésért.
Az első találkozásra október 28-án, szombaton de. 10 órakor kerül sor a Kapuvári plébánián.

Augusztus 26. SZOMBAT

17:30 + Szülők József és Rozália

Augusztus 27.  VASÁRNAP

11:30  + Lajos és Angyalka szülők

Szeptember 2. SZOMBAT

17:30  + Jó édesanya

Szeptember 3. VASÁRNAP

11:30 + Jó édesanya Kleizer Istvánné

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

VITNYÉD

Kedden este 7 órakor ünnepi szentmise lesz Keresztelő Szent János búcsúnapján.
A héten első péntek lesz, a tanévnyitó miatt a háznál lévő betegekhez egy héttel később, szeptember 8-án a délután folyamán megyünk.

11:00  + Tóth Gyula és Németh Anna szülők

19:00  + Nagy Vendel édesapa