KAPUVÁR -  Évközi 22. vasárnap

Ma du. 2 órakor a katolikus iskola tanévnyitója miatt nem lesz litánia!!
A héten első péntek lesz, a háznál lévő betegekhez szokott időben, délelőtt megyünk.
Csütörtökön Nagy Szent Gergely pápa emléknapja lesz.
Szentségekre való felkészítést indítunk (keresztelés, áldozás, bérmálkozás), azoknak a felnőtteknek, akik még nem, vagy csak részben járultak szentségekhez. Jelentkezni a plébánia irodájában lehet függetlenül attól, hogy ehhez az egyházközséghez tartoznak-e.
Pénteken este 7 órára szeretettel várjuk a plébániára az Ifjúsági csoport tagjait és mindazokat a fiatalokat, akik már bérmálkoztak és szívesen vennének részt a plébániai összejöveteleken, melyeket minden hónap első és harmadik péntekén tartunk a plébánián. Az első szeptember 4-én lesz!
Jubiláns házasoknak, akik jelentkeztek a győri szentmisére szombaton ¾ 10-re kell érkezniük a győri Bazilikába. A Káptalandombon nem lesz parkolási lehetőség.
A jövő szombaton este a szentmisén 7 órakor megbeszélést tartunk a szeptemberben elsőáldozó gyermekek, és az októberben bérmálkozó fiatalok szülei részére. Szeretettel hívjuk és várjuk őket!

Szent Anna Hírmodnó szeptemberi száma a linkre kattintva elérhető: https://kapuvar.plebania.hu/szent-anna-hirmondo/szent-anna-hirmondo---2020-szeptember-

Aug. 29. SZOMBAT

Keresztelő Szent János vértanúsága
7:00  + Mihály és Margit jó szülők

19:00   + János és Margit jó szülők

Aug. 30. VASÁRNAP

7:30 + Mária édesanya
9:00 + Jó szülők és gyermekeik

15:00 Tanévnyitó szentmise

Licskai család + tagjai

Aug. 31. HÉTFŐ

7:00 + Imre édesapa és szülei

15:00 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE - Vér Józsefné (Erzsébet)

Szept. 1. KEDD

7:00   + Bősze Gyula jó édesapa

8:30 Tanévnyitó szentmise

Szept. 2. SZERDA

7:00  + Ferenc és Rozália jó szülők

Szept. 3. CSÜTÖRTÖK

Nagy Szent Gergely pápa és egyháztanító
 7:00 + Hérics család

19:00  + Ferenc és Rozália jó szülők

Szept. 4. PÉNTEK

7:00    + Ferenc és Rozália jó szülők (Alapítványi)

Szept. 5. SZOMBAT

Kalkuttai Szent Teréz szűz
7:00   + János és Mária szülők és szüleik

16:30 ESKÜVŐ
 Balka Zsolt - Száka Kata

19:00    + János jó édesapa

HÁZHELY - Évközi 22. vasárnap

Ma du. 2 órakor a katolikus iskola tanévnyitója miatt nem lesz litánia!!
Pénteken fél 6 órakor lesz szentmise.

Aug. 28. PÉNTEK

Szent Ágoston püspök és egyháztanító
17:30 ---

Aug. 30. VASÁRNAP

8:00  + Nagy Kutasi szülők Lajos és Mária

Szept. 4. PÉNTEK

17:30  + Jó szülők és fiuk

Szept. 6. VASÁRNAP

Évk. 23. vasárnap
8:00   + Jó édesanya, feleség

Szept. 11. PÉNTEK

17:30 ---

Szept. 13. VASÁRNAP

Évk. 24. vasárnpa
8:00  + Szabó László és jó szülei

A jövő vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap szokott időben ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

FERENCES - Évközi 22. vasárnap

Aug. 29. SZOMBAT