KAPUVÁR - ÉVKÖZI 21. VASÁRNAP

Nagyon örültünk annak, hogy az elmúlt vasárnap olyan szép számban vettek részt a gyalogos zarándoklaton Osliba. A Szűzanya oltalma kísérje továbbra is életüket!
Ma du. 2 órakor a litánián Szent István király oltalmát kérjük minél többen!
Hétfőn Szűz Máriának, mint királynőnek, szerdán Szent Bertalan apostolnak, szombaton Szent Mónika emléknapja lesz.
Felhívjuk a kedves szülők figyelmét, hogy az I. osztálytól kezdődő folyamatos hit- és erkölcstan oktatásában való részesülés, a szentségi felkészítő foglalkozások mindegyikén való részvétel, valamint a rendszeres, vasárnapi szentmisén való részvétel együtt feltétele az első szentáldozáshoz való járulásnak és a bérmálkozásnak.
Ünnepi szentmisével megkezdődik az új tanév 2021. szeptember 1-jén (csütörtök) az 1. órában  az 1-6. évfolyam részére, 2021. szeptember 1-jén (csütörtök) a 3. órában a 7-12. évfolyam részére
Méltó lenne a tanévkezdéshez, ha nem csak jelen lennénk a szentmisén, hanem a szentáldozásban Jézust is magunkhoz vennénk az Oltáriszentségben. Természetesen ehhez szükséges, hogy a szentgyónásban letegyük gyarlóságainkat és hibáinkat Jézus elé. Ezért szeretettel hívjuk a gyermekeket és a fiatalokat szentgyónásra augusztus 29-én, hétfőn este 6 és 7 között a Nagytemplomba.

7:30 + Nagyszülők

Szent Mónika

19:00 + Szigeti jó szülők

Ma du. 2 órakor a litánián Szent István király oltalmát kérjük minél többen!
Pénteken szokott időben fél 6 órakor lesz szentmise.

Augusztus 19.  PÉNTEK

Szent Bernát apát és egyháztanító

Évközi 21. vas
8:00  + Jó édesapa, férj

Augusztus 26.  PÉNTEK

Augusztus 28. VASÁRNAP

Évközi 22. vas
8:00   + Nagykutasi szülők Lajos és Mária és fiuk Lajos

A jövő vasárnap a Szentmise szokott időben fél 10 órakor kezdődik.

A jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

11:30  + Géza édesapa, nagyapa

17:30  + Rita gyermek