KAPUVÁR - ÉVKÖZI 22. VASÁRNAP

Ma du. 2 órakor minél többen imádkozzuk a Szentolvasót.
A héten első péntek lesz, a háznál lévő betegekhez szokott időben, délelőtt megyünk.
Hétfőn Keresztelő Szent János vértanúságának, szombaton Nagy Szent Gergely pápának emléknapja lesz.
Szentségekre való felkészítést indítunk (keresztelés, áldozás, bérmálkozás), azoknak a felnőtteknek, akik még nem, vagy csak részben járultak szentségekhez. Jelentkezni a plébánia irodájában lehet függetlenül attól, hogy ehhez az egyházközséghez tartoznak-e.
Pénteken este 6 órára szeretettel várjuk a plébániára az Ifjúsági csoport tagjait és mindazokat a fiatalokat, akik már bérmálkoztak és szívesen vennének részt a plébániai összejöveteleken, melyeket minden hónap első és harmadik péntekén tartunk a plébánián.
Szeretettel hívjuk azokat a fiatalokat, akik a tanév végén kérték, hogy bérmálkozni szeretnének 2023. tavasszal  (9. évfolyam). Nekik öt alkalommal kell részt venniük plébániai foglalkozáson.
Az első találkozásra október 29-én, szombaton de. 10 órakor kerül sor a plébánián.
A találkozásokon kívül a bérmálás feltétele a rendszeres részvétel a vasárnapi és ünnepnapi szentmisén. Ezért kérjük, hogy szeptember 4-én, vasárnap valamelyik templomunkban, ahol részt vesz a fiatal a szentmisén, kérje a MISEFÜZETET.
Jelezzük a kedves testvéreknek, hogy szeptember 3-án, szombaton délelőtt 10 órakor tartja a püspök atya a Püspökvár udvarában a jubiláns házaspárok szentmiséjét azoknak, akik erre jelentkeztek. Akik idős vagy mozgásukban korlátozott hozzátartozóikat szállítják, felhajthatnak a Káptalandombra, de parkolási lehetőséget a résztvevők nagy száma miatt a Káptalandombon nem tudunk biztosítani. A névre szóló ültetés miatt kérjük, hogy legkésőbb 9.30-ig érkezzenek meg a Püspökvár udvarába!
Hálásan megköszönjük mindazoknak, eleget tettek ebben az évben is egyházközségi hozzájárulásuknak, az egyházi adónak. Ugyanakkor nagy szeretettel kérjük, hogy akik ennek még nem tettek eleget, azok a plébánián a hivatali órákban megtehetik. Majd szokás szerint a Képviselőtestület tagjai felkeresik a házaknál azokat, akiknek még rendezni kell egyházközségi támogatásukat! Hálásan köszönjük megértésüket!

Augusztus 27. SZOMBAT

7:00 + János és Mária szülők és szüleik

19:00  + Filó György drága jó férj, édesapa és szülei

Ma du. 2 órakor minél többen imádkozzuk a Szentolvasót.
Szombaton Nagy Szent Gergely pápa emléknapja lesz.
Pénteken este 7 órára szeretettel várjuk a plébániára az Ifjúsági csoport tagjait és mindazokat a fiatalokat, akik már bérmálkoztak és szívesen vennének részt a plébániai összejöveteleken, melyeket minden hónap első és harmadik péntekén tartunk a plébánián.
Pénteken szokott időben fél 6 órakor lesz szentmise.

Augusztus 26.  PÉNTEK

Augusztus 28. VASÁRNAP

Évközi 22. vas
8:00   + Nagykutasi szülők Lajos és Mária és fiuk Lajos

Szeptember 2.  PÉNTEK

Szeptember 4. VASÁRNAP

Évközi 23. vas
8:00  + Ferenc és Lujza jó szülők

A jövő vasárnap a Szentmise szokott időben fél 10 órakor kezdődik.

A jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

Ma du. 2 órakor minél többen imádkozzuk a Szentolvasót.
Szombaton Nagy Szent Gergely pápa emléknapja lesz.

Augusztus 27. SZOMBAT

Écközi 22. vasárnap - előesti szentmise