KAPUVÁR

Ma du. 2 órakor ünnepi litánián a Szentlélek segítségét kérjük az új tanévre a Nagytemplomban.
A héten a háznál lévő betegekhez pénteken a délelőtt folyamán megyünk.
Csütörtökön a kassai Vértanúknak emléknapja lesz.
Pénteken, szeptember 8-án lesz Kisboldogasszony ünnepe, Szűz Mária születésének napja. A Nagytemplomban reggel 7 órakor kezdődik az ünnepi szentmise.
Szentségekre való felkészítést indítunk (keresztelés, áldozás, bérmálkozás), azoknak a felnőtteknek, akik még nem, vagy csak részben járultak szentségekhez. Jelentkezni a plébánia irodájában lehet függetlenül attól, melyik egyházközséghez tartoznak.
Hálásan megköszönjük mindazoknak, eleget tettek ebben az évben is egyházközségi hozzájárulásuknak, az egyházi adónak. Ugyanakkor nagy szeretettel kérjük, hogy akik ennek még nem tettek eleget, azok a plébánián a hivatali órákban megtehetik. Majd szokás szerint a Képviselőtestület tagjai felkeresik a házaknál azokat, akiknek még rendezni kell egyházközségi támogatásukat! Hálásan köszönjük megértésüket!

Szeptember 2.  SZOMBAT

7:00 + Jó férj

GARTA

A héten a háznál lévő betegekhez pénteken a délelőtt folyamán megyünk.
Csütörtökön a kassai Vértanúknak emléknapja lesz.
Szokott időben este 6 órakor lesz a szentmise.

Szeptember 3. VASÁRNAP

9:30  + Lukácsi József

Szeptember 4. HÉTFŐ

18:00 Gartai halottak

Szeptember 6. SZERDA

18:00 + Szákovits szülők és gyermekeik

Szeptember 7. CSÜTÖRTÖK

18:00  + Degovics szülők, Áder szülők és Bella András

Szeptember 8.  PÉNTEK

18:00 + Szaradics nagyszülők, Anna édesanya, Sándor édesapa

Szeptember 9.  SZOMBAT

18:00  + Vertetics Jenő és Németh Anna szülők

A héten a háznál lévő betegekhez pénteken a délelőtt folyamán megyünk.
Pénteken, szeptember 8-án lesz Kisboldogasszony ünnepe, Szűz Mária születésének napja. A Nagytemplomban reggel 7 órakor kezdődik az ünnepi szentmise, itt Házhelyben este fél 6 órakor.
Pénteken du. fél 6-kor kezdődik a szentmise.

Szeptember 1. PÉNTEK

17:30  + Nemes Istvánné Licskai Terézia

Szeptember 3. VASÁRNAP

8:00 + István és Rozália jó szülők

Szeptember 2. SZOMBAT

17:30 + Jó édesanya

Szeptember 3.  VASÁRNAP

11:30  + Jó édesanya Kleizer Istvánné

Szeptember 9. SZOMBAT

17:30  + Károly édesapa és Tóth szülők

Szeptember 10. VASÁRNAP

11:30 + Mária jó nagynéni

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

VITNYÉD

A héten a háznál lévő betegekhez pénteken a délután folyamán megyünk.
Kisboldopasszony miséjét Vitnyéden kedden este 7 órakor tartjuk.

Szeptember 3. VASÁRNAP

11:00  + Németh Anna 1 évforduló és testvérei