Évközi 23. vasárnap  - Kapuvár

Ma du. 2 órakor ünnepi litániát tartunk, amelyen az Eucharisztikus Kongresszusra emlékezve, az Oltáriszentségben köztünk élő Jézust köszöntjük!
Kedden a Kassai Vértanúk, szerdán Kisboldogasszonynak, Szűz Mária születésének lesz az ünnepe, az ünnepi szentmisét reggel 7 órakor tartjuk.
Szentségekre való felkészítést indítunk (keresztelés, áldozás, bérmálkozás), azoknak a felnőtteknek, akik még nem, vagy csak részben járultak szentségekhez. Jelentkezni a plébánia irodájában lehet függetlenül attól, hogy ehhez az egyházközséghez tartoznak-e.
Keddenként este fél 7-kor a gyermekek és az ifjúság Szentolvasó imádságára hívjuk a Kedves Testvéreket, szerdán este este 7 és 8 között Szentségimádást tartunk a Nagytemplomban, csütörtökönként este a szentmise előtt fél 7-kor a Szentolvasót imádkozzuk. Lehetőség szerint minél többen kapcsolódjunk be közös imádságainkba!

Szeptember 4. SZOMBAT

7:00 + Ferenc és Rozália jó szülők

11:00 KERESZTELŐ Borbély Dóra

16:00 KERESZTELŐ Dojcsák Boldizsár

19:00 + Filó György drága jó édesapa, férj és szülei

Szeptember 5. Vasárnap

7:30 + Jó édesapa

9:00 + Ferenc és Rozália jó szülők, nagyszülők

10:00  Kurcsics Fanni

14:00 LITÁNIA

19:00 + Édesanya

Szeptember 6. HÉTFŐ

7:00 + Jó férj

Szeptember 7. KEDD

Kassai vértanúk
 7:00  + Jó szülők

Szeptember 8. SZERDA

Szűz Mária születése
7:00 + Szabó Mária jó testvér (Alapítványi)

Szeptember 9. CSÜTÖRTÖK

19:00 + Fazekas Géza

Szeptember 10. PÉNTEK

7:00  + Jó nagyszülők

Szeptember 11. SZOMBAT

7:00 + János és Mária szülők és szüleik

11:00  KERESZTELŐ Báthory Szabolcs

15:30 Esküvő

19:00 + Szabó Géza jó édesapa, nagyapa

Házhely

Keddenként este fél 7-kor a gyermekek és az ifjúság Szentolvasó imádságára hívjuk a Kedves Testvéreket, szerdán este 7 és 8 között Szentségimádást tartunk a Nagytemplomban, csütörtökönként este a szentmise előtt fél 7-kor a Szentolvasót imádkozzuk. Lehetőség szerint minél többen kapcsolódjunk be közös imádságainkba!
Pénteken fél 6-kor a szentmise.

Szeptember 3. PÉNTEK

Nagy Szent Gergely pápa
17:30 + Szerető férj, testvér és rokon

Szeptmeber 5. VASÁRNAP

Évközi 23. vas.
8:00 + Nagykutasi szülők Lajos és Mária és fiuk Lajos

Szeptmebr 10. PÉNTEK

8:00 + Jó szülők és nagyszülők

Szeptmeber 12. VASÁRNAP

8:00 + Jó édesapa, nagyapa

Szeptember 17. PÉNTEK

17:30   + Szabó László és jó szülei

Szeptmebr 19. VASÁRNAP

Évközi  25. vasárnap
8:00 + Margit feleség, édesanya

Öntésmajor

A jövő fél 10 órakor lesz a szentmise.

Tőzeggyármajor

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

Ferences

Szeptember 4. SZOMBAT