KAPUVÁR - ÉVKÖZI 23. VASÁRNAP

Szerdán a Kassai Vértanúk, csütörtökön Kisboldogasszonynak, Szűz Mária születésének lesz az ünnepe, az ünnepi szentmisét reggel 7 órakor tartjuk.
Szentségekre való felkészítést indítunk (keresztelés, áldozás, bérmálkozás), azoknak a felnőtteknek, akik még nem, vagy csak részben járultak szentségekhez. Jelentkezni a plébánia irodájában lehet függetlenül attól, hogy ehhez az egyházközséghez tartoznak-e.
Szerdán este este 7 és 8 között Szentségimádást tartunk a Nagytemplomban, csütörtökönként este a szentmise előtt fél 7-kor a Szentolvasót imádkozzuk. Lehetőség szerint minél többen kapcsolódjunk be közös imádságainkba!

Szeptember 3. SZOMBAT

7:00 + János és Mária szülők és szüleik

19:00  + Filó György drága jó férj, édesapa és szülei

Szeptember 4. VASÁRNAP

Évk. 23. vasárnap
7:30 + Ferenc és Rozália jó szülők (Alapítványi)

9:00  + Szülők és nagyszülők

19:00  + Jó édesanya

Szeptember 5. HÉTFŐ

7:00 Hérics család + tagjai

Szeptember 6.  KEDD

7:00 + Zakariás Ferenc jó édesapa

Szeptember 7.  SZERDA

Kassai vértanúk
7:00  + Göndöcs jó szülők és gyermekeik

Szeptember 8.  CSÜTÖRTÖK

Kisboldogasszony
7:00  + Szabó Mária jó testvér (Alapítványi)

19:00   + Ferenc és Rozália jó szülők, nagyszülők

Szeptember 9.  PÉNTEK

7:00 + Imre jó édesapa és szülei

Szeptember 10. SZOMBAT

7:00  + Jó férj

19:00   + István és Mária jó szülők

Ma du. 2 órakor ünnepi litániát tartunk, amelyen az Új Tanévre kérjük Isten áldását.!
Pénteken fél 6-kor a szentmise.

Szeptember 2.  PÉNTEK

Szeptember 4. VASÁRNAP

Évközi 23. vas
8:00  + Ferenc és Lujza jó szülők

A jövő vasárnap a Szentmise szokott időben fél 10 órakor kezdődik.

A jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

Szeptember 3. SZOMBAT

Écközi 23. vasárnap - előesti szentmise