KAPUVÁR

Ma du. 2 órakor litániát tartunk, amelyen a Szent Szűz nevét hívjuk segítségül.
Kedden Szűz Mária szent neve, szerdán Aranyszájú Szent János püspök és egyháztanító emléknapja lesz, csütörtökön a Szent Kereszt felmagasztalásának ünnepe lesz. Az ünnepi szentmisét este 7 órakor tartjuk. Hozzuk meg most is áldozatunkat és az ünnepi szentmisén minél többen adjunk hálát a megváltás kegyelméért! Pénteken a Fájdalmas Szűzanyára emlékezünk, szombaton Szent Kornél és Szent Ciprián püspök vértanúkra emlékezünk.
Szerdán, 13-án a Püspök atya de. 10 órakor újraszenteli a felújított Székesegyházat. Erre szeretettel hívja a papokat és a híveket. Ezért a Ferences templomban a Fatimai szentmise ELMARAD.
Szerdán este fél 7 órakor a Fény Keresztnél közös imára hívjuk a Kedves Testvéreket, hogy  minél többen adjunk hálát a megváltás kegyelméért.

Szeptember 9.  SZOMBAT

19:00 + Jó édesanya

GARTA

Ma du. 2 órakor litániát tartunk, amelyen a Szent Szűz nevét hívjuk segítségül.
Kedden Szűz Mária szent neve, szerdán Aranyszájú Szent János püspök és egyháztanító emléknapja lesz, csütörtökön a Szent Kereszt felmagasztalásának ünnepe lesz. Pénteken a Fájdalmas Szűzanyára emlékezünk.
Szerdán, 13-án a Püspök atya de. 10 órakor újraszenteli a felújított Székesegyházat. Erre szeretettel hívja hívja a papokat és a híveket. Ezért a Ferences templomban a Fatimai szentmise ELMARAD.
Szombaton a délelőtt folyamán a Gartai plébánián tartunk nagytakarítást. Szeretettel hívjuk és várjuk a segítő kezeket reggel 8 órára.

Szeptember 10. VASÁRNAP

9:30   + Tóth Imre édesapa 11. évforfulója

Szeptember 11. HÉTFŐ

18:00  + Pörnecsi Dénes és Mária szülők

Szeptember 13. SZERDA

18:00  + Lukácsi János édesapa

Szeptember 14. CSÜTÖRTÖK

18:00  + József, férj, édesapa és nagyapa

Szeptember 15.  PÉNTEK

18:00  + Margit édesanya, István édesapa és hozzátartozók

Szeptember 16.  SZOMBAT

18:00   + Bella szülők és fiuk Kálmán, Kozák szülők és nagyszülők

Ma du. 2 órakor litániát tartunk, amelyen a Szent Szűz nevét hívjuk segítségül.
Csütörtökön a Szent Kereszt felmagasztalásának ünnepe lesz. Az ünnepi szentmisét este 7 órakor tartjuk. Hozzuk meg most is áldozatunkat és az ünnepi szentmisén minél többen adjunk hálát a megváltás kegyelméért! Pénteken a Fájdalmas Szűzanyára emlékezünk.
Pénteken du. fél 6-kor kezdődik a szentmise.

Szeptember 8. PÉNTEK

17:30   + Jó szülők

Szeptember 10. VASÁRNAP

8:00  + Jó férj, édesapa, nagyapa és szülei

Ma du. 2 órakor litániát tartunk, amelyen a Szent Szűz nevét hívjuk segítségül.
Csütörtökön a Szent Kereszt felmagasztalásának ünnepe lesz. Az ünnepi szentmisét este 7 órakor tartjuk a Nagytemplomban. Hozzuk meg most is áldozatunkat és az ünnepi szentmisén minél többen adjunk hálát a megváltás kegyelméért!

Szeptember 9. SZOMBAT

17:30  + Károly édesapa és Tóth szülők

Szeptember 10.  VASÁRNAP

11:30 + Mária jó nagynéni

Szeptember 16. SZOMBAT

17:30 + Jó édesapa

Szeptember 17. VASÁRNAP

11:30 + Axnix József Szalai Mária jó szülők

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

VITNYÉD

Kedden este a 7 órai szentmisén tartjuk a Szent Kereszt felmagasztalásának ünnepét.

Szeptember 10. VASÁRNAP

11:00  + Czenki szülők, Lajos fiuk, Czenki és Horváth nagyszülők