KAPUVÁR -  Évközi 23. vasárnap

Ma du. 2 órakor ünnepi litániát tartunk, amelyen a Szentlékek segítségét kérjük az új tanévre.
Hétfőn a Kassai Vértanúk, kedden Kisboldogasszonynak, Szűz Mária születésének lesz az ünnepe, az ünnepi szentmisét reggel 7 órakor tartjuk. Szombaton Szűz Mária nevének emléknapját üljük.
Vasárnap, szeptember 13-án lesz a fatimai szentmise délelőtt fél 12 órakor a Ferences templomban. Minél többen köszöntsünk mennyei Édesanyánkat a Boldogságos Szűz Máriát!
Szentségekre való felkészítést indítunk (keresztelés, áldozás, bérmálkozás), azoknak a felnőtteknek, akik még nem, vagy csak részben járultak szentségekhez. Jelentkezni a plébánia irodájában lehet függetlenül attól, hogy ehhez az egyházközséghez tartoznak-e.
Pénteken este fél 6 órakor Dr. Veres András megyéspüspök megáldja a külsejében felújított Házhelyi templomot és ezen a szent misén tesznek esküt a Plébániai Tanácsadó Testület kinevezett tagjai. Szeretettel hívjuk a Kedves Testvéreket erre az ünnepi szentmisére.
A jövő vasárnap tartjuk, a júniusban elmaradt un. „Péterfillér gyűjtést” a Katolikus Egyház javára. Hálásan köszönjük előre is figyelmes adományaikat!
Szerdánként este fél 7 és fél 8 között Szentségimádást tartunk a Nagytemplomban, csütörtökönként este a szentmise előtt fél 7-kor a Szentolvasót imádkozzuk. Lehetőség szerint minél többen kapcsolódjunk be közös imádságainkba!

Tovább folytatódott az  orgona felújítása: https://kapuvar.plebania.hu/galeria/orgona-20200903

Szept. 5. SZOMBAT

Kalkuttai Szent Teréz szűz
7:00   + János és Mária szülők és szüleik

11:00 KERESZTELŐ Németh Attila

16:30 ESKÜVŐ
 Balka Zsolt - Száka Kata

19:00    + János jó édesapa

Szept. 6. VASÁRNAP

7:30 + Jó édesapa
9:00 + Rozsics János és felesége jó szülők

10:00 KERESZTELŐ Szijártó Botond István

19:00  + Édesapa és házastárs

Szept. 7. HÉTFŐ

Szent Márk, István és Menyhért áldozópapok, kassai vértanúk
7:00  + Jó nagyszülők

Szept. 8. KEDD

Szűz Mária születése (Kisboldogasszony)
 7:00   + Szabó Mária jó testvér

Szept. 9. SZERDA

7:00  + Jó férj

Szept. 10. CSÜTÖRTÖK

7:00  + Németh jó szülők

15:30 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE

19:00 + Géza édesapa​

Szept. 11. PÉNTEK

7:00   Szeretet társulat élő és + tagjai​

Szept. 12. SZOMBAT

Szűz Mária szent neve
7:00    + ifj.Herceg Mihály és szülei (Alapítványi)

11:30 KERESZTELŐ  Varga Zétény

19:00    + Budai Imre jó édesapa

HÁZHELY - Évközi 23. vasárnap

Ma du. 2 órakor ünnepi litániát tartunk, amelyen a Szentlékek segítségét kérjük az új tanévre a Nagytemplomban.

Szept. 4. PÉNTEK

17:30  + Jó szülők és fiuk

Szept. 6. VASÁRNAP

Évk. 23. vasárnap
8:00   + Jó édesanya, feleség

Szept. 11. PÉNTEK

17:30 ---

Szept. 13. VASÁRNAP

Évk. 24. vasárnpa
8:00  + Szabó László és jó szülei

A jövő vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap szokott időben ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

FERENCES - Évközi 23. vasárnap

Szept. 5. SZOMBAT