KAPUVÁR - Évközi 25. vasárnap - Szeptember 22.

Ma du. 2 órakor a Szentolvasót imádkozzuk a betegekért. Minél többen kapcsolódjunk be közös imádságunkba.
Kedden Szent Gellért püspök és vértanú, pénteken Páli Szent Vince áldozópap emléknapja üli az Egyház.
A jövő évi kalendárium, kis és nagyalakú naptárak megérkeztek a plébániára. Megvásárolhatók a hivatali órákban a plébánia hivatalában.
A jövő vasárnapon Szentírás vasárnapján különösen is gondoljunk Istennek hozzánk szóló üzenetére, olvassuk minél többet és kérjük Istent, hogy kegyelmével szavai szerint is éljünk!
A jövő vasárnap de. 9 órakor ünnepi hálaadó szentmisével zárul le Kapuvár várossá nyilvánításának 50. évfordulója. Az ünnepi szentmisét városunk szülötte, Dr. Lukácsi Zoltán atya fogja mondani.

Szept. 21.  SZOMBAT

Szent Máté apostol
07:00  + jó Szülők

11:00 KERESZTELŐ - Szili Dominik

19:00 + Szücs Á József jó édesapa

Szept. 22. VASÁRNAP

Évk. 25. vas.
Fél 8  +   jó Szülők és gyermekeik

09:00  +  Gyula és Rozália szülők

10:00 KERESZTELŐ - Kolompár Amanda

19:00  + Gizella édesanya

Szept. 23. HÉTFŐ

Szent Pio áldozópap - emléknap
7:00 + jó Szülők, Mihály és Imre gyermekeik

Szept. 24.  KEDD

Szent Gellért Püspök és vértanú - ünnep
07:00 + Anna édesanya, nagymama

Szept. 25. SZERDA

07:00 + Béla és Anna jó szülők és hozzátartozók

15:00 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE - Szántó Ottó (SZENTKERESZT TEMETŐ)

Szept. 26. CSÜTÖRTÖK

7:00  + Imre édesapa és szülei
19:00 +  jó Nagyszülők

Szept. 27. PÉNTEK

Páli Szent Vince áldozópap - emléknap
07:00 + Mihály és Margit jó szülők

10:00 PSZV ISKOLAKÖZPONT - Ünnepi szentmise

14:00 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE - Kótai Lászlóné (Gizella) (SZENTKERESZT TEMETŐ)

Szept. 28.  SZOMBAT

köznap
07:00  + Herczeg Mihály és szülei

11:00 KERESZTELŐ - Tömördi Lujza

11:30 KERESZTELŐ - Bebes Benett

19:00 + József és Anna jó szülők és nagyszülők

HÁZHELY - Évközi 25. vasárnap - Szept. 22.

Pénteken este fél 6 órakor lesz szentmise.

Szept. 20. PÉNTEK

Kim Taegon Szent András áldozópap, Csong Haszang Szent pál és társai, kóreai vértanúk
fél 6 + Jolán és László jó szülők

Szept. 22. VASÁRNAP

8:00 + Lajos és Mária és fiuk

Szept. 27. PÉNTEK

Páli Szent Vince áldozópap
fél 6 + Szülők és nagyszülők

Szept. 29. VASÁRNAP

Évközi 26. vasárnap - Szentírás vasárnapja
8:00 + jó Édesapa

A jövő vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap szokott időben ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

FERENCESEK - Évközi 25. vasárnap - Szept. 22.

Szept. 21. SZOMBAT

Fél 6 + jó Szülők és Gizella testvér