Évközi 25. vasárnap  - Kapuvár

Ma du. 2 órakor ünnepi litániát tartunk, amelyen a megváltás kegyelméért adjunk minél többen hálát.
Hétfőn a Vietnámi vértanúk, kedden Szent Máté apostol és evangélista, csütörtökön Szent Pio áldozópap, pénteken Szent Gellért püspök és vértanú emléknapját üli az Egyház.
Kedden este fél 7 órakor a Fiatalok és a Gyermekek Szentolvasóját imádkozzuk, szerdán este 7 órakor pedig Dicsőítés lesz templomunkban.
A jövő vasárnapon Szentírás vasárnapján különösen is gondoljunk Istennek hozzánk szóló üzenetére, olvassuk minél többet és kérjük Istent, hogy kegyelmével szavai szerint is éljünk!
Hálásan megköszönjük mindazoknak, eleget tettek ebben az évben is egyházközségi hozzájárulásuknak, az egyházi adónak, nagymértékben támogatták templomainkat és egyházközségünket. Ugyanakkor nagy szeretettel kérjük, hogy akik ennek még nem tettek eleget, azok a plébánián a hivatali órákban megtehetik. Majd szokás szerint a Képviselőtestület tagjai felkeresik a házaknál azokat, akiknek még rendezni kell egyházközségi támogatásukat! Hálásan köszönjük megértésüket!
A jövő vasárnap a 9 órai szentmise után megbeszélést tartunk a plébánián a Plébániai Tanácsadó Testület korábbi és új tagjainak. Szeretettel hívjuk és várjuk őket!

Szeptember 18. SZOMBAT

17:30 ESKÜVŐ

19:00 + Ottó édesapa és hitvestárs

Házhely

Pénteken fél 6-kor a szentmise.

Szeptember 17. PÉNTEK

17:30   + Szabó László és jó szülei

Szeptmebr 19. VASÁRNAP

Évközi  25. vasárnap
8:00 + Margit feleség, édesanya

Szeptember 24. PÉNTEK

Szent Gellért püspök
17:30   + Jó szülők

Szeptmebr 26. VASÁRNAP

Évközi  26. vasárnap
8:00 + Németh István és felesége jó szülők és szüleik

Október 1. PÉNTEK

A Gyermek Jézusról nevezett (Lisieux-i) Szent Teréz, szűz és egyháztanító
16:30   + Jó szülők

Október 3. VASÁRNAP

Évközi  27. vasárnap
8:00 + Ágota és Imre jó szülők és leányuk Ágota

Öntésmajor

A jövő fél 10 órakor lesz a szentmise.

Tőzeggyármajor

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

Ferences

Szeptember 18. SZOMBAT

Évközi 25. vasárnap - előesti szentmise
17:30  + János jó édesapa